21 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 116.565
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.894
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 74
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.512
Genel Güncel Manşetler Surmanset

Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’ndan Yeni yıl mesajı

2017 yılını geride bırakırken herkesin yeni yıla dair yeni umutlar yeşerttiğinin altığını çizen Başkan Karaosmanoğlu “Yeni yıl demek; yeni umutlar, yeni adımlar, yenilikler demektir. Yeni yıl, toplumlar için ülkeler için..

Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’ndan Yeni yıl mesajı

2017 yılını geride bırakırken herkesin yeni yıla dair yeni umutlar yeşerttiğinin altığını çizen Başkan Karaosmanoğlu “Yeni yıl demek; yeni umutlar, yeni adımlar, yenilikler demektir. Yeni yıl, toplumlar için ülkeler için farklı anlamlar yüklüdür. Her toplum her yeni yılda tarihine yeni başarılar, buluşlar eklemek ister. Bunun için de bir önceki yıla göre vites arttırması gerekir. Biz de biten yılda edindiğimiz tecrübeleri de göz önünde bulundurarak yeni yıl için yeni hedefler belirledik. İnşallah kültür, sanat ve bilişim hususunda da öncü bir kent olacağız”dedi. Başkan Karaosmanoğlu şöyle devam etti

2018 yılının tüm dünya için kavgasız, savaşsız, barış ve sağlık içinde bir yıl olmasını diliyorum. Birlik ve beraberlik anlayışının hem kendi ülkem hem de tüm dünya devletleri adına daha da pekişmesini, savaşların bitmesini yüce Allah’tan niyaz ediyor, tüm hemşerilerimin yeni yılını her birine esenlik, huzur ve mutluluk temennisi ile tebrik ediyorum. Allah nice yıllar nasip etsin.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.