Güncel Manşetler

Büyükşehir’den mezarlık ziyaretleri için otobüs seferleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı arifesi ve bayramın birinci günü kabristan ziyareti yapacak olan vatandaşları,  Asri Mezarlık ve Bağçeşme’ye ücretsiz taşıyacak. Otobüsler Batı Terminali’nde hareket edecek. AREFE VE İLK GÜN..

Büyükşehir’den mezarlık ziyaretleri için otobüs seferleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı arifesi ve bayramın birinci günü kabristan ziyareti yapacak olan vatandaşları,  Asri Mezarlık ve Bağçeşme’ye ücretsiz taşıyacak. Otobüsler Batı Terminali’nde hareket edecek.

AREFE VE İLK GÜN

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda belediye otobüsleri ve deniz ulaşım araçlarını kullananlar için ücretsiz hizmet verirken, mezarlık ziyaretlerini de ihmal etmedi. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi vatandaşların yapacağı kabristan ziyaretleri için arife günü ve Kurban Bayramı’nın ilk günü ücretsiz otobüs hizmeti verecek.

HER SAAT BAŞI

Büyükşehir Belediyesi’nin kabristan ziyaretleri için sefere koyduğu  otobüsler Batı Terminali’nden hareket edecek. Otobüsler 08.00-17.00 saatleri arasında her saat başı Asri Mezarlık, Kent Mezarlığı ile Bağçeşme’ye kalkacak.

SERVİS GÜZERGAHLARI

Batı Terminali’nden kalkacak olan servislerin güzergahları şu şekilde;

Bağçeşme Mezarlığı’na gidecek olan vatandaşlar için; Batı Terminali – Cumhuriyet Cad. – Alemdar Cad. – Çocuk Parkı(İzmit Lisesi Önü) – Yeni Turan – Bağçeşme güzergahını izleyecek.

Asri Mezarlığa gidecek olan vatandaşlar için; Batı Terminali – Kuzey Yanyol – Leyla Atakan Cad. – Santral – M. Ali Paşa – Üçyol – Eski İstanbul Yolu – Asri Mezarlık güzergahını izleyecek.

Kent Mezarlığı’na gidecek olan vatandaşlar için; Batı Terminali – Kuzey Yanyol – Leyla Atakan Cad. –Santral – M. Ali Paşa – Üçyol – Eski İstanbul Yolu – Kent Mezarlığı güzergahı kullanılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL