Güncel Manşetler

Büyükşehir’in havuzlarının bayram programı belli oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Plaj Yolu ve Sanayi Mahallesi Vinsan Tesisleri’ndeki yüzme havuzlarının, 1-4 Eylül tarihleri arasında idrak edilecek Kurban Bayramı’ndaki programı belli oldu. Buna göre havuzlar, Kurban Bayramı’nın birinci günü..

Büyükşehir’in havuzlarının bayram programı belli oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Plaj Yolu ve Sanayi Mahallesi Vinsan Tesisleri’ndeki yüzme havuzlarının, 1-4 Eylül tarihleri arasında idrak edilecek Kurban Bayramı’ndaki programı belli oldu. Buna göre havuzlar, Kurban Bayramı’nın birinci günü dışındaki günlerde hizmet verecek. Ayrıca her iki tesis, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve arife günü de açık olacak. Havuzlar bayramın dördüncü günü ise temizlik nedeniyle kapalı olacak.

BAŞVURU FORMU DOLDURULACAK

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na ait yüzme havuzları, bayram programı çerçevesinde, 09.00-19.00 arasında hizmet verecek. Eski Gölcük Yolu Ömer Türkçakal Bulvarı Sanayi Mahallesi No: 38 adresinde yer alan yüzme havuzu beylere, Cumhuriyet Mah. Gazi Sok. İzmit adresindeki Plaj Yolu Yüzme Havuzu ise bayanlara hizmet verecek. Bayramda havuzlardan yararlanmak isteyen vatandaşların yüzme havuzu başvuru formunu doldurması gerekiyor. Formlara, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan www.kocaeli.bel.tr adresi üzerindeki “Spor Tesisleri Program Saatleri” linkinden ulaşılıyor. Formlar bunun yanı sıra Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Plaj Yolu Yüzme Havuzu ile Körfez Sanayi Mahallesi’ndeki havuzdan da elde edilebilecek. Vatandaşlar havuzlarla ilgili 335 02 49 (Vinsan Tesisleri’ndeki havuz) ve 226 77 25 (Plaj Yolu’ndaki havuz)nolu telefonlardan ayrıca bilgi alabilir.

TİT RAPORU İSTENİYOR

Öte yandan havuzlardan yararlanmak isteyen vatandaşların tam idrar tahlili (TİT)raporu almaları gerekiyor. ​

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL