20 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 116.249
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2026
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.424

Çakır: “Eğitimde ciddi iyileşme yaşadık”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, İzmit İlçe eski Başkanı Ali Korkmaz’ı, yeni yatırımı Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü kayıt ofisinde ziyaret etti. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki çalışmalarının dışında kalan zamanının..

Çakır: “Eğitimde ciddi iyileşme yaşadık”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, İzmit İlçe eski Başkanı Ali Korkmaz’ı, yeni yatırımı Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü kayıt ofisinde ziyaret etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki çalışmalarının dışında kalan zamanının büyük bir kısmını seçim bölgesinde geçiren Çakır, BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü’nün İzmit Yenişehir Mahallesindeki kayıt ofisinde AK Parti İzmit eski ilçe Başkanı Ali Korkmaz’ı, ziyaret etti.

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde yapımı bitmek üzere olan BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü çalışmaları hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’dan bilgi alan Çakır, “Eğitime yaptığı yatırımlardan dolayı öncelikle Ali Korkmaz’ı tebrik ediyorum. Bölgede eğitime katkı sağlayacak önemli projelerden birisi BİLNET Okulları.

Ülkemizin ve ümmetimizin yarınları için donanımlı gençlerin yetişmesine hizmet edecek her proje bizim için çok kıymetlidir. Açıkçası son 15 yılda ülkemizde her alanda olduğu gibi eğitim alanında da çok önemli gelişmeler yaşandı. Eskiden okul açıldığında kırtasiyelerin önünde kitap kuyrukları yaşanırdı. Tebeşirli, tozlu tahtaların önünde öğretmenlerimiz ders anlatırdı. Okul öncesi eğitime çok fazla önem verilmezdi. Bugün ise geldiğimiz nokta ortada. AK Hükümetler olarak daha fazlası için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İnanıyorum ki, herkes ülkesinin kalkınması için kafa yorar ve sadece daha iyiyi düşünür, hedeflerse daha kaliteli hizmetler üretilecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

AK Parti İzmit eski ilçe Başkanı Ali Korkmaz , ziyareti nedeniyle AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’a teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.