Çakır, temposuyla fark yarattı

Gelecek’te Çakır fark yarattı   Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde muhtarlık ziyaretlerinde bulundu. Görev yaptığı bir aylık dönemde sürekli sahada olan başkan Çakır, temposuyla..

Çakır, temposuyla fark yarattı

Gelecek’te Çakır fark yarattı

 

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde muhtarlık ziyaretlerinde bulundu. Görev yaptığı bir aylık dönemde sürekli sahada olan başkan Çakır, temposuyla fark yarattı

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, il başkan yardımcısı Kağan Demirci, yönetim kurulu üyesi Furkan Başlan,  İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Yeşil ile birlikte Mehmetali Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Doğan, Kadıköy Mahalle Muhtarı Mustafa Akdoğan, Yenişehir Mahalle Muhtarı Salih Çuman’ı ziyaret ederek muhtarlar gününü kutladı.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde başkan Çakır, “Muhtarlarımız bağlı bulundukları mahalleler de veya köyler de devletimizin tüm kurumlarını temsil etmektedir. Aynı zaman da halkın devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynamaktadır. Hem milleti hem de devleti temsil gibi önemli bir görevi yerine getiren hizmetlerinden dolayı muhtarlarımıza ve bu özel günü muhtarlarımıza armağan eden son seçilmiş Başbakan sayın Ahmet Davutoğlu’na şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. Son bir ayda taşınma, teşkilatlanma gibi yoğun programının yanısıra İzmit’te temaslarda bulunan, tüm etkinlik ve programlarda yer alan başkan Çakır’ın temposu teşkilatta memnuniyetle karşılandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL