24 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 113.427
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 69
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.573
Genel Güncel Manşetler Surmanset

Çayırova Kışa Hazır

Çayırova Belediyesi, kış mevsiminin kendini hissettirmesiyle birlikte olası mevsimsel sorunlara karşı gerekli hazırlıklarını tamamladı. Olumsuz hava şartlarıyla mücadele etmek amacıyla ihtiyaç duyulan tüm tedbirleri alan belediye,  Meteorolojiden yapılan kar yağışı..

Çayırova Kışa Hazır

Çayırova Belediyesi, kış mevsiminin kendini hissettirmesiyle birlikte olası mevsimsel sorunlara karşı gerekli hazırlıklarını tamamladı.

Olumsuz hava şartlarıyla mücadele etmek amacıyla ihtiyaç duyulan tüm tedbirleri alan belediye,  Meteorolojiden yapılan kar yağışı ve buzlanma uyarısına karşı günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayarak kar küreme ve tuzlama ekiplerini karla mücadele çalışmaları için hazır bulunduruyor.

80 personel ve 30 araçla 7/24 hizmet verecek belediye ekipleri, yağışlı havalarda vatandaşın yaya ve araç trafiğinde mağdur olmaması için göreve hazır. İlçe genelinde 3 bölgede konuşlandırılan ekipler olası durumlarda ihtiyaç noktalarına en hızlı şekilde ulaşarak mağduriyetlerin yaşanmasını önleyecek.

24 saat teyakkuz halinde olan ekipler 3 tuzlama kamyonu, 2 tuzlama robotu (küreme ve tuzlama), 2 greyder, 2 traktör, 4 JCB, 2 kar küreme aracı, 2 exkavatör, 5 büyük 2 küçük kamyon ve çeşitli iş makineleri ile ilçede oluşması muhtemel durumlar için kurtarma birimleri de oluşturarak yolda kalan vatandaşlara yardımcı olacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.