Güncel Manşetler

Çayırova Saadet’ten Halka Davet

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu, partisinin Kocaeli il kongresi ile alakalı yazılı bir açıklamada bulundu.  Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu, 22 Ekim Pazar 2017 günü İzmit..

Çayırova Saadet’ten Halka Davet

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu, partisinin Kocaeli il kongresi ile alakalı yazılı bir açıklamada bulundu. 

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu, 22 Ekim Pazar 2017 günü İzmit kapalı spor salonunda Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu beyin katılımıyla gerçekleşecek olan, tüm ülkede ses getiren ‘’SÖZÜMÜZ VAR’’ sloganıyla tanıtımı yapılan il kongresine Çayırova Halkını davet ediyorum dedi. Çayırova ilçe başkanlığı olarak Pazar günü yapılacak kongre için teşkilatların önünden 11:45 de araçlar kaldırılacağını da ifade eden Aksu açıklamasının devamında şunları söyledi. Allah’ın izni ile bu kongremiz büyük yükselişin habercisi olacak ve tüm mazlumlara umut vaat edecektir. Omuzlarımızdaki yükün farkında olan Saadet Partililer olarak yeni bir sürece dâhil oluyoruz.  Çok çalışmak ve büyük hedefe ulaşmak mecburiyetindeyiz. Bu davanın mensupları olarak bizler; 1969 yılında Hoca’mız ile birlikte yola çıkarken, başparmaklarımızı havaya kaldırarak milletimize söz vermiştik. Evet! Adil bir düzen için sözümüz var. Faiz zulmünden kurtarmak için sözümüz var. Şahsiyetli dış politika için sözümüz var. Ahlak ve maneviyat için sözümüz var. Tüm mazlumlar için sözümüz var. İfadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL