Güncel Manşetler

Çayırova’da Bir Dönem Daha Son Buluyor!

Çayırova Belediyesi Yaz Okulu Verimli Bir Dönemi Daha Geride Bırakıyor Çayırova Belediyesi Gençlik Merkezi, Bilgievleri ve Anne-Çocuk Kulüpleri’nde 2 bin 500 öğrencinin 20 branşta eğitim gördüğü Yaz Okulları başarılı bir..

Çayırova’da Bir Dönem Daha Son Buluyor!

Çayırova Belediyesi Yaz Okulu Verimli Bir Dönemi Daha Geride Bırakıyor

Çayırova Belediyesi Gençlik Merkezi, Bilgievleri ve Anne-Çocuk Kulüpleri’nde 2 bin 500 öğrencinin 20 branşta eğitim gördüğü Yaz Okulları başarılı bir dönemi daha geride bırakıyor. Öğrencilerin tatili eğitici, öğretici ve eğlenceli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla açılan Yaz Okulları’nın kapanmasına sayılı günler kala bilgievlerinde kapanış törenleri düzenlenmeye başlandı. Geçtiğimiz günlerde İnönü Mahallesi Yunus Ergüz Bilgievi ve Özgürlük Mahallesi Türkan Göktürk Bilgievi’nde yapılan veda programının ardından dün de Cumhuriyet Mahallesi ve Emek Mahallesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Bilgievi’nde yaz okulu kapanış ve veda programı gerçekleşti. Eğitim süresi boyunca edindikleri bilgi ve kazanımları sergileyen öğrenciler velilere ve tüm katılımcılara unutamayacakları anlar yaşattılar.

Yaz Okulu Kapanış Programları Büyük İlgi Görüyor

Bilgievi öğrencileri tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti’nin okunmasıyla başlayan program Anne-Çocuk Kulübü öğrencilerinin şiir dinletisiyle devam etti. Yine bilgievi öğrencilerinden oluşan ilahi korosu sahne alarak bir birinden güzel eserleri seslendirdiler. Katılımcıların büyük bir keyifle takip ettiği program çerçevesinde Anne-Çocuk Kulübü öğrencileri şiir dinletisi sundular. Program akışı içerisinde Oratoryo gösterisi hazırlayan Bilgievi öğrencileri Sahabelerin hayatını anlatan gösterileriyle büyük ilgi gördü. Tüm gösterilerde yetişkinleri aratmayan performans sergileyen öğrenciler Yaz Okulundan mezun olmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL