04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 194.435
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.736
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.811
https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/Slayt1-Kopya-2-e.jpg

Çayırova’da ‘Erbakan Hatıra Ormanı’

Erbakan Hatıra Ormanı Açıldı   Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe teşkilatı tarafından, Çayırova mesire alanında bulunan ormanlık alanda, 54. Hükümetin başbakanı rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın doğum gününde ‘Erbakan Hatıra..

Çayırova’da ‘Erbakan Hatıra Ormanı’

Erbakan Hatıra Ormanı Açıldı

 

Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe teşkilatı tarafından, Çayırova mesire alanında bulunan ormanlık alanda, 54. Hükümetin başbakanı rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın doğum gününde ‘Erbakan Hatıra Ormanı’ açılışı yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe binasında bir araya gelen partililer, konvoyla Çağdaşkent mesire alanına hareket etti. Törende Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras, il yönetim kurulu üyeleri, Yeniden Refah Partisi Kocaeli ilçe başkanları, BBP Çayırova ilçe başkan yardımcısı Necmettin Ayyıldız ve Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe teşkilatı eksiksiz katıldı. Fidan dikimine başlanmadan önce, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ruhuna dualar okunarak ‘Erbakan Hatıra Ormanı’ için belirlenen alanda fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.

Daha Temiz Ve Daha Yeşil Bir Çayırova

Fidan dikim etkinliğinde basına açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez; ‘’Bugün 29 Ekim olması hasebiyle tarihi bir günü yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bugünün bizler için ayrı bir önemi ise rahmetli Erbakan hocamızın doğum günü olmasıdır. Millete hizmet için adanmış bir ömrün doğum gününün, cumhuriyetin ilan edildiği güne denk gelmesi de ayrıca manidardır. Bizler de bu kadar anlam yüklü bir günü taçlandırmak ve yeşili korumak adına, bugün fidan dikimi için, kıymetli il başkanımız Mehmet Aras bey başta olmak üzere değerli misafirlerimizle bir araya geldik. Bu güzel eser ile hem Erbakan hocamızın ismini yaşatmayı hem de ilçemizin gelecek nesillerine daha temiz ve daha yeşil bir Çayırova bırakmayı amaçlıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Dönmez, bu vesileyle anısına bir hatıra ormanı canlandırdığımız Erbakan hocamıza rahmet diliyor ve bizlere hedef gösterdiği milli Türkiye yolunda emin adımlarla ilerlediğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum dedi. Son olarak Dönmez, açılışa katılan il başkanı Mehmet Aras, il yönetim kurulu üyeleri, çevre ilçe başkanları ve tüm partililere teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.