Genel Güncel Manşetler Yaşam

Çayırova’da Kadroya Geçiş Sınavları Tamamlandı.

Çayırova Belediyesinde Taşeron İşçilerin Kadroya Geçiş Sınavları Tamamlandı. Çayırova Belediyesi’nde çalışan taşeron işçilerin kadroya alınmasıyla ilgili sınavlar başladı. 12 Mart 2018 tarihinde başlayan, sözlü ve uygulamalı olarak gerçekleşen sınavlar, 14..

Çayırova’da Kadroya Geçiş Sınavları Tamamlandı.

Çayırova Belediyesinde Taşeron İşçilerin Kadroya Geçiş Sınavları Tamamlandı.

Çayırova Belediyesi’nde çalışan taşeron işçilerin kadroya alınmasıyla ilgili sınavlar başladı. 12 Mart 2018 tarihinde başlayan, sözlü ve uygulamalı olarak gerçekleşen sınavlar, 14 Mart 2018 tarihinde tamamladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayımlanan 1 Ocak 2018 tarihli tebliğ ile kamu kurum ve kuruluşlarındaki taşeronların kadroya alınması konusundaki çalışmalar sürüyor. Çayırova Belediyesi de bu kapsamda, taşeron işçilerin kadroya geçmesi yönündeki sınavlarına başladı. Belediye ve kamu kurumlarından idarecilerin yer aldığı komisyon, Belediye hizmet alanları içerisinde farklı noktalarda sınavları gerçekleştirdi. Başvuruları incelenen ve kriterleri değerlendirilen taşeron çalışanlar, sözlü ve uygulamalı sınava tabi tutularak süreci tamamladılar. Sınav sonuçlarının ilan edilmesinin ardından, 2 Nisan 2018 tarihinde işçi kadrosuna geçiş süreci tamamlanacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL