Güncel Manşetler

Çayırova’da Okullara Spor Malzemesi Desteği

Çayırova’lı öğrencilerin hayata dair her alanda yanlarında olan, eğitim sağlık, sosyal ve kültürel projelerde destek veren Çayırova Belediyesi, öğrencileri spora yönlendirmek, spor yapmaya teşvik etmek ve sporla yaşayan bir nesil..

Çayırova’da Okullara Spor Malzemesi Desteği

Çayırova’lı öğrencilerin hayata dair her alanda yanlarında olan, eğitim sağlık, sosyal ve kültürel projelerde destek veren Çayırova Belediyesi, öğrencileri spora yönlendirmek, spor yapmaya teşvik etmek ve sporla yaşayan bir nesil oluşturmak için her yıl olduğu gibi yeni eğitim döneminde de öğrencilere spor malzeme desteğini eksik etmedi.  Sağlıklı nesiller yetiştirmek, gençleri spora özendirmek ve genç yetenekleri keşfetmek için ilçe genelindeki tüm okullara spor malzemesi desteği sunan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, ilçemizi her alanda olduğu gibi sporda da etkin hale getirmek için çalışmalar yapıldığını ifade etti.

Sportif Faaliyetler Eğitimin Bir Parçasıdır

Demirsac ve 24 Kasım İlkokulu’nda yapılan törende öğrencilere spor malzemelerini teslim eden Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla keyifli vakit geçirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç’unda katıldığı törende okullara basketbol, voleybol, masa tenisi ve futbol topları ayrıca voleybol filesi ve forma gibi malzemelerin yer aldığı setler hediye edildi. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için sporun önemine de değinen Başkan Demirci: “Her yıl okullarımızın fiziki ihtiyaçlarını gidererek, öğrencilerimizin daha güzel ve sağlıklı koşullarda eğitim almaları için çalışıyoruz. Sportif faaliyetlerin eğitimin bir parçası olduğunu unutmamamız gerekiyor. Okullarımıza hediye ettiğimiz spor malzemeleri bu amaçta atılmış bir adımdır. Başta Semt Konaklarımız ve parklarımız olmak üzere spor yapmak için yediden yetmişe herkese fiziki ortam oluşturmak için büyük yatırımlar yaptık. Belediye olarak spora ciddi anlamda yatırım yaptık ve ilerleyen süreçte de yapmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL