Güncel Manşetler Sağlık

Çayırova’da Velilere Sağlık Semineri

Çayırova Belediyesi Anne- Çocuk Kulüpleri’nde Sağlık Seminerleri Başladı Çayırova Belediyesi çeşitli sağlık kuruluşlarıyla ortaklaşa gerçekleştirdiği sağlık seminerlerine bir yenisini daha ekledi. Okan Üniversitesi Hastanesi işbirliğiyle yapılan protokol neticesinde  Anne- Çocuk..

Çayırova’da Velilere Sağlık Semineri

Çayırova Belediyesi Anne- Çocuk Kulüpleri’nde Sağlık Seminerleri Başladı

Çayırova Belediyesi çeşitli sağlık kuruluşlarıyla ortaklaşa gerçekleştirdiği sağlık seminerlerine bir yenisini daha ekledi. Okan Üniversitesi Hastanesi işbirliğiyle yapılan protokol neticesinde  Anne- Çocuk Kulüplerimizde çocuklarını eğitime getiren annelerimize, çeşitli kurslarımızın yanında sağlık seminerleri de verilmeye başlandı.

Kansere Karşı Düzenli Beslenme ile Kanseri Yen

Okan Üniversitesi Hastanesi işbirliğiyle yapılan seminerlerin ilki Yenimahalle Anne-Çocuk Kulübünde  Kansere Karşı Beslenme ve Diyet başlığı altında Uzman Diyetisyen Sinem Usuk tarafından gerçekleştirildi. Kansere Neden Olan Faktörler, Beslenme ve Kanser Arasındaki İlişki, Pişirme Yöntemlerinin Kanser Üzerindeki Önemi, Kanserin Vücuttaki Etkisi, Yiyeceklerin Kanser Tedavisindeki Önemi, Kansere Karşı Hangi Yiyeceklerin Yenmesi, konularının işlendiği seminer katılımcı anneler tarafından büyük bir merak ve ilgiyle dinlendi.  Belirli aralıklarla 4 ay boyunca sürecek olan sağlık seminerleri tüm Anne Çocuk Kulüplerimizde gerçekleştirilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL