Güncel Manşetler

Çayırova’dan Diriliş Kampına

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, belediye bünyesinde eğitim alan öğrencileri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Diriliş Kampına uğurladı. Bilgievleri, Gençlik Merkezleri ve Hedef Gelecek Projesi üyeleri olan gençleri kampa uğurlayan Demirci, gençlere..

Çayırova’dan Diriliş Kampına

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, belediye bünyesinde eğitim alan öğrencileri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Diriliş Kampına uğurladı. Bilgievleri, Gençlik Merkezleri ve Hedef Gelecek Projesi üyeleri olan gençleri kampa uğurlayan Demirci, gençlere 3 günlük yaz tatil programının doyasıya tadını çıkartmalarını ve çok iyi bir şekilde değerlendirmelerini tavsiye etti.

Belirli bir program çerçevesinde düzenli olarak Bilgievleri ve Gençlik Merkezleri öğrencilerini Diriliş Kampına gönderen Çayırova Belediyesi, yeni bir kafileyi de kampa uğurladı. 80 kişilik bir öğrenci ekibinden oluşan grubu uğurlayan başkan Demirci, gençlere tavsiyelerde de bulundu.

Muhteşem Doğa Eşliğinde Eğlenerek Öğreniyorlar

Türkiye’nin en önemli kamp merkezlerinden biri olan Diriliş Kampı’nda öğrenciler muhteşem doğa eşliğinde eğlenerek öğreniyor. Kamp merkezinde İzcilik eğitiminden başka 6 farklı spor parkurundan oluşan etkinlikler yapılıyor. Ayrıca değerler eğitimi alan gençler paylaşmak, birliktelik, dostluk, sevgi ve saygı gibi önemli kavramları öğrenmelerinin yanı sıra eğlenceli aktivitelerle de yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendiriyor.

Demirci, “Gençlerimiz Doğa İle Barışık, Dostluk İçinde Büyümeli”

Diriliş Kampına uğurladığı gençlerle deneyimlerini paylaşarak tavsiyelerde bulunan Belediye Başkanı Şevki Demirci, 3 gün sürecek tatili dolu dolu yaşamalarını en iyi şekilde değerlendirmelerini söyledi. Doğa ile iç içe birçok aktiviteye katılacak olan gençlere hitap eden Demirci, “Bugün sizleri Diriliş Kampına uğurluyoruz. Belirli program çerçevesinde Bilgievlerimiz ve Gençlik Merkezlerimizdeki öğrencilerimizi kamp merkezine göndermeye devam edeceğiz. Gideceğiniz kampta doğanın tüm güzelliklerini yaşayacaksınız. Sabah sporunu bol oksijenli yemyeşil bir ortamda yapmanın keyfine varacaksınız. Doğa ile barışık, dostluk içinde büyüyen bir gençlik oluşturma adına her zaman sizlere destek olacağız. Yaz tatilinizi daha kaliteli geçirmeniz, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için güzel bir program oluşturduk.  Kampta birçok etkinlikte hem eğlenecek, hemde eğlenerek öğreneceksiniz. Size şimdiden güzel bir tatil diliyorum.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL