Çayırova’lı Çocuklar Tiyatroları Çok Sevdi

Çayırova Belediyesi tarafından Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen çocuk tiyatrosunda bu hafta, “Afacan Bal Kız” adlı çocuk komedi komedi oyunu sahne aldı. Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda perde açan çocuk komedi..

Çayırova’lı Çocuklar Tiyatroları Çok Sevdi

Çayırova Belediyesi tarafından Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen çocuk tiyatrosunda bu hafta, “Afacan Bal Kız” adlı çocuk komedi komedi oyunu sahne aldı.

Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda perde açan çocuk komedi oyunu okul öncesi, 1.’ci ve 2.’ci sınıf öğrencileri tarafından büyük beğeniyle izlendi. Roza Sanat Merkezi oyuncularının sahne aldığı ve Bayram Gündoğdu’nun yönetmenliğini yaptığı tiyatro oyunu verdiği sosyal mesajlarla dikkat çekti. Zaman zaman öğrencilerin de sahneye davet edildiği oyunda sürekli yaramazlık yapan bal kızın başından geçen maceralar anlatıldı.

Her hafta farklı oyun ve oyuncularla yaş gruplarına göre tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerini kapsayan tiyatro günleri ile Çayırova Belediyesi yıl boyunca ilçe genelindeki tüm öğrencileri konuk etmiş olacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL