Çayırova’ya engelsiz yaşam merkezi

Seçim Koordinasyon Merkezinin programı kapsamında çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, “Engelsiz Çayırova” toplantısında engelli aileleri ve çocukları ile bir araya geldi. Kocaeli Milletvekili Sami Çakır,..

Çayırova’ya engelsiz yaşam merkezi

Seçim Koordinasyon Merkezinin programı kapsamında çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, “Engelsiz Çayırova” toplantısında engelli aileleri ve çocukları ile bir araya geldi. Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, İlçe Başkan vekili Aşkın Duman, İlçe SKM Başkanı Ermiş Göksu’nun hazır bulunduğu toplantıda konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, Çayırova’ya Engelsiz Yaşam Merkezi kuracaklarını belirterek, engelli kardeşlerimizle bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 SORUNLARI TESPİT ETTİK

“Sizler bizim canımızsınız ve her şeyimsiniz “diyen Bünyamin Çiftçi, engellilerin sorunlarını tespit ettiklerini, daha iyi bir yaşam sürdürmeleri için çalışmalar yaptıklarını ve Çayırova’ya engelsiz yaşam merkezi projesini hayata geçireceklerini söyledi. Çiftçi, “Bizim amacımız sizin yaşamınızı kolaylaştırmak. Bu dönem sosyal projelere ağırlık vereceğiz sizlerle zaman zaman bir araya geleceğiz ve istişare edeceğiz. Sizlerle bugün ilk toplantıyı yaptık. İlerleyen zamanlarda yine bir araya geleceğiz. “dedi.

 HEPİMİZ ENGELLİ ADAYIYIZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır da konuşmasında, “Hepimiz birer engelli adayıyız. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın da bir çocuğu engelli. Büyükşehir adayımız Kocaeli’ndeki tüm engelli çocukları oğlu gibi gördüğünü söyledi. Engellilerle ilgili Bünyamin başkanımızın yapacağı tüm projelerde her zaman yanında olacağız ve destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL