28 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 127.651
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.209
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 76
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.511

Çelik:Bunlar İnsanı Çıldırtmak İstiyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kudüs’e Mektup yazdıracağına halkın dertleri ile dertlensin. Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik haftalık basın toplantısında Real arazisi mevzuunu gündemine taşıdı. Çelik’in basın toplantısına 10 ocak..

Çelik:Bunlar İnsanı Çıldırtmak İstiyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kudüs’e Mektup yazdıracağına halkın dertleri ile dertlensin.

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik haftalık basın toplantısında Real arazisi mevzuunu gündemine taşıdı.

Çelik’in basın toplantısına 10 ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla basın çalışanlarının gününü kutlayarak başladı.

Çelik: “Birkaç gün içerisinde gündeme gelen bizimde uzun zamandır takip ettiğimiz bir Real arazisi meselesi var, dün de Ak Parti Kocaeli Milletvekili bile buna isyan etti. Yıllardır Real önündeki yan yolda okul ve mesai saatlerinde trafiği çözememişken o araziye AVM ve Rezidans imarı vermek insanların aklıyla alay etmektir. Daha trafiğini çözemediğiniz yola AVM izni vermek İzmitli ile dalga geçmektir.

Tepkilerin sert gelmesi ile imar durumu görüşmesini bir ay ertelediklerini söylediler. Aynı Gebze Hünkar Çayırında yaptıkları gibi oyalama taktiklerine başladılar. Biz bunu takip edeceğiz ve sizin bu kente ihanet etmenize izin vermeyeceğiz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kudüs’e Mektup yazdıracağına halkın dertleri ile dertlensin. Kudüs’e yazacağınız mektuplar Kudüs’ü kurtarmaz. Böyle bir çalışma belediyenin değil Milli Eğitimin ya da bir STK’nın yapacağı bir iştir. Haldız’a yapacağınız kıyağı Cedit, Çukurbağ, Veliahmet, Hacı Hızır, Erenler, 28 Haziran, Bekirdere, Tavşantepe Mahallelerine yapın.. Millet size dua etsin.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.