01 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 176.656
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 31.219
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 188
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.485
https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/Slayt1-Kopya-2-e.jpg
Güncel Manşetler

CHP Çayırova’da Delegeler Belli Oldu

CHP Çayırova İlçe Örgütü devam eden kongre süreci kapsamında mahalle delege seçimlerini tamamladı. CHP Çayırova İlçe Örgütü devam eden kongre süreci kapsamında geçtiğimiz hafta yapılmaya başlanan ancak çoğunluk sağlanamadığı için..

CHP Çayırova’da Delegeler Belli Oldu

CHP Çayırova İlçe Örgütü devam eden kongre süreci kapsamında mahalle delege seçimlerini tamamladı.

CHP Çayırova İlçe Örgütü devam eden kongre süreci kapsamında geçtiğimiz hafta yapılmaya başlanan ancak çoğunluk sağlanamadığı için bu hafta yalpan delege seçimleri tamamlandı. Geçtiğimiz hafta yapılması planlanan delege seçimlerinde 9 mahalleden sadece 2 mahallede çoğunluk sağlanabilmişti. Çoğunluk sağlanan Özgürlük ve Çayırova Mahalleleri’nde delege seçimleri yapılmıştı. Özgürlük Mahallesi Seçilen Kongre Delegeleri: Ali Altun, Halil Arayıcı, Erdal Acar, Gazi Yanmaz, Fındık Gülsever, Deniz Tokuşlu, Haydar Efe, Düzgün Mertoğlu, Zeynep Seyol, Murat Yıldız, Gürkan Şahin, Ali Aytar, Dursun Aygün, Olkun Yılmaz, Rıza Kamışlı, Naime Ateş, Filiz Cengiz, Cengiz Eroğlu, Yüksel Çağlar, Binali Karcı, Türkan Kılıç, Yasin Çam, Hüseyin Sezer, Nail Uludağ, Hüseyin Tarakçı, Dursun Yıldız.

ÖZGÜRLÜK MAHALLESİ ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Gülağa Çınar, Kurban Gökbulak, Veli Kılıç, Işık Gürhan, Niyazi Tarakçı, Gülabi Önenç, Güldane Koçoğlu, Cemal Dönmez, Ülger Uslu, Erol Şahin, Ali Demirbağ, İlknur Karaca, Sabri Soylu, Birgül Keleş, Halil Canbaz, Medet Şenol, Ali Yıldız, Özay Türk, İsmail Ateş, Veysel Keleş, Nail Uludağ, Zeynep Bilgin, Tuncay Çiftçi, Kemal Dağ, Hasan Dede, Hüseyin Demiray, Gazi Doğan, Nedret Doğan, Mustafa Doğanyılmaz, Fevzi Duman, Hüseyin Kabakçı, Hasan Ağaç, Muhammet Uslu, Burcu Baykara Doğan, Atilla Kızılboğa, Güldane Koçak, Kemal Sağlam, Yasin Koyun, Kazım Köklü, Yücel Özkoca, Yusuf Önata, Hüsamettin Polat, Aptullah Şahin, Hakan Sönmez, Veysel Şimşek, İsmail Tarakçı, Sinan Tohumcu, Sinan Torun, Pehlivan Tosun, Ali Haydar Tursun, Özdemir Yıldırım, Aynur Zeybekoğlu.

ÇAYIROVA MAHALLESİ KONGRE DELEGELERİ

Niyazi Vurdu, Emine Özcan, Ali Ekber Doğanyılmaz, Halil İbrahim Araz, Veysel Suludere, Necdet Doğan, Celalettin Can, Esin Özgür, Serhan Özcan, Erdem Sünbül, Dilan Kul.

ÇAYIROVA MAHALLESİ ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Binali Vurdu, Süleyman Baltacı, Fevzi Demircioğlu, Elif Doğanyılmaz, Leyla Durdağ, Gülhan İnce, Nilgün İlhan, Zeynep Uluköylü, İpek Harmancı, Aysel Dağ, Hanife Bayrak, Cemal Şahin, Yadigar Dağ, Mevlüt Eker, Hacı Nayır, Veli Eraslan, Erkan Gökkaya, Sinan Suludere, Turan Kul.

KONGRE DELEGELERİ

Çoğunluk sağlanmadığı ertelenen 7 mahallenin delege seçimleri geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Yapılan delege seçimlerine göre; Akse Mahallesi Kongre Delegeleri: Kemal Ergün, Mehmet Hilal Kaplan, Cemil Güler, Gülay Honca, Musa Yıldırım, Sezgin Aygir, İzzet Atasoy, Ekrem Sendiç, Hayati Sönmez, Mehmet Sunar, Aslı Şahin, Erkan Kaçmaz, Saime Yıldırım Kabakçı, Salih Işık, Akar Orhan, Aşır Altınöz, Hamit Tandoğdu, Bekircan Karan, İsmail Çevik, Murat Çakırer, İbrahim Dutal, Yeşim Erdoğmuş, Erdal Gezli, Süleyman Çubukçu, Halis Koç, Gülfiye Kepez.

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Ali Demir, Filiz Kaya, Cem İspir, Mustafa Özkalın, Talat Sayılgan, Ufuk Taşdemir, Hasan Altun, Mehmet Atma, Mehmet Belsiz, Ali Barış Çakırcan, Erhan Çenesiz, Osman Çetin, Çetin Dede, İsmet Demircan, Suat Doğan, Mutlu Durak, Aynur Erdaş, Abdurrahman Erdem, Ayten Erdoğmuş, Kenan Erdoğmuş, Civan Gerin, Gürsel Gerin, Rüken Gezli, Çetin Güler, Fevzi Gültekin, Murat Gültekin, Bayram Gün, Nurten Gürcü, Medine Gürkal, Süleyman Gürkal, Selçuk Haydaroğlu, Barış Honca, Erkan Kabakçı, Nuri Kaçmaz, Mehmetbedii Kasap, Volkan Korkmaz, Ulaş Kuru, Ali Küçükelçi, Leyla Küçükoğlu, Dursun Gün, Fatma Ocak, Hasan Hüseyin Sönmez, Hüseyin Şahin, Rıza Şimşek, Hüseyin Teber, Mustafa Yaşar, Nermin Bayrak, Sinem Yılmaz, Zebide Yılmaz, Aşkın Akkuş.

KONGRE DELEGELERİ

İnönü Mahallesi Kongre Delegeleri: Kemal Çataltepe, Ali Sınırtaş, Ramize Arslan, Cemile Demirbağ, Kasım Akar, Murat Baykara, Ayşe Sınırtaş, Kanber Akkaya, Cemal Kelle, Gülser Ülger, Hamiyet Dinler, Sevim Çarık, Mehmet Canlıer, Ercan Gürkal, Gürkan Çataltepe, Mehmet Geçici, Mehmet Kesik, Cem Keleş, Bulut Can İpek, Hıdır Kavlak, Makbule Yiğitdoğan, Metin Bilgin.

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Ulaş Şahin, Niyazi Tarakçı, Serkan Erken, Baki Dinler, Zafer Aslan, Kenan Çataltepe, Yusuf Sınırtaş, Bülent Eniş, Emine Demir, Metin Gültekin, Züleyha Bayburt, Zeynep Akın, Doğan Yeter, Ali Gün, Zarife Aygören, Fındık Dikmen, Hasan Gün, Salman Demirbağ, Hasan Derbent, Haydar Gölcü, Ali Haydar Şahin, Tuncay Akkuş, Erhan Ertürk, Özlem Kesik, Ümit Baştuğ, Yıldız Bektaş, Şengül Demirtola, Halil Budak, İbrahim Esen, Yasin Çataltepe, Beşir Demirbağ, Turan Güvenoğlu, Ali Aslan, Fındık Özgürbüz, Cemal Bilgin, Ayşe Düzenli, Meryem Dinler, Bağdagül Çataltepe, Barış Güvenoğlu, Ayfer Turan, Adışah Yıldız.

KONGRE DELEGELERİ

Cumhuriyet Mahallesi Kongre Delegeleri: Rasim Meriç, Şerife Topal, Emin Şaban, Osman Topçuoğlu, Fedai Özdil, Şahander Çöp, Fadime Anadoğan, Sefa Cankurt, Sema Demir, Mustafa Orha, İbrahim Sabuncu, Ayhan Yanılmaz, Hüseyin İşcan, Seyfi Güven, Kenan Gökbulak, Şirin Doğan, Erdal Mete, Mehmet Şahin, Güven Fişenk, Eren Doğan.

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Sedat Güneş, Sabri Karakuş, Hüseyin Karakuş, Hüseyin Vatansever, Mücahit Topal, Hamit Seven, Fatma Meriç, Cemile Topçu, Emine Öztürk, Zeynel Doğan, Erdin Günaydın, Şinay Türkcan, Gülser Çorlu, Muhammed Özbuğutlu, Aytekin Sönmez, Sadettin Ege, Gültekin Karadaş, Vahap Unat, Rıfat Doğan, Mehmet Şahin, Ahmet Gül, Yalçın Bonukçu, Gencay Gökbulak, Cennet Yılmaz, Adnan Doğan, Nurcan Günkal, M.Hakan Erengül, Necmettin Hacıoğlu, Levent Aydoğan, Dilek Çınar Terzi, Kadir Zengin, Güler Yıldız, Meral Yıldız, Yağmur Yalçın, İbrahim Ceylan, B.Sefa Bilgi, Ercan Özdemir, Abbas Bonukçu, Sevim Koç,  Gülbahar Karakoç, Hülya Suludağ, Kemal Bulut.

KONGRE DELEGELERİ

Emek Mahallesi Kongre Delegeleri: Hüseyin Çapkın, Nuran Bilmez, Mercan Koç, Fadıgül İlhan, Kemal Akkaya, Cihan Soyluçiçek, Hasan Tunç, Serkan Yıldırım, Özgür Orhan, Bayram Haydaroğlu, Orhan Bilmez, Cemal Ertürk, Hamit Kılıç, Hikmet Aslan, Şenol Aydın.

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Emek Mahallesi Ön Seçim Delegeleri: Bektaş Ağdoğan, Nurhayat Küçükyılmaz, Efendi Şimşek, Burak İnal, Muzaffer Bülgü, Halis Vural, Niyazi İlkar, Rıza Yıldırım, Kemal Aydın, Hüseyin Öksüz, Ergün Yıldırım, Fikret Söğüt, Doğan Kılıç, A.Kadir Süslü, Sultan Kaygusuz Şahan, Makbule Demir, Yılmaz Bilmez, Hüseyin Bilmez, Aytekin Ekinci, Özgür Ocak, Cem Türkoğlu, Gülşen İnal, Erdi Araz, Bedri Aydın, Kamber Yılmaz, Hasan Erdoğan, Serdar Çelik, Ali Mert, Hüsniye Canpolat, Orhan Karakuş.

KONGRE DELEGELERİ

Yenimahalle Kongre Delegeleri: A.Kadir Honca, Kemal Karagül, Mehmet Ali Kaplan, Osman Türk, Filiz Akpınar, Ayfer Susam, Melek Ayas, Güldane Erdem, Ata Savaş Durak, Cafer Subaşı, Ülkü Bektaş, Turgay Işık, Mustafa Papakçı, Kurtuluş Durak

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Yenimahalle Mahallesi Ön Seçim Delegeleri: Ferhat Akpınar, Asım Atalay, Rahmi Aygın, Mehmet Ali Bulut, Burcu Kaplan, Metin Durak, Celal Sönmez, Musa Özgüven, Hikmet Öztürk, Mehmet Ali Aytekin, Songül Honca, Nazım Akpınar, Mehmet Hanifi Burhan, Cemalettin Özdemir, İsmail Sönmez, Gülşen Demir, Cihangir Türk, Mithat Bozat, Aydağül Bulut, Mahmut Aytekin, Derya Ünal, Özkan Demirkaya, Sadık Bilgiç, Üzeyir Ekşi, Bülent Tarakçı, Ahmet Çobanoğlu.

KONGRE DELEGELERİ

Atatürk Mahallesi Kongre Delegeleri: Hasan Özkoca, M.Ali Akın, Hayrettin Sırtbaş, Ali Asker Külekçi, Yücel Gökbulak, Suna Çınar, Fadime Kılıç, Nimet Vergili, Fuat Akdeniz, Şükrü Öztürk, Okay Ağyol.

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Atatürk Mahallesi Ön Seçim Delegeleri: Rahime Bilgin, Birgün Çakırer, Nedafet Eren, Safiye Dönmez, Gülendam İlhan, Nurdan Öztürk, Mehmet Babur, İlyas Yıldız, İbrahim Kamışlı, Barış Gökbulak, Erdem Koç, Deniz İlhan, Atalay Kızılboğa, Kemal Çataltepe, Suat Çatar, Mahmut Koç, Rüstem Horoz, Yılmaz Yavuz, Yıldıray Hatipoğlu, Sabri İpek, Kadriye Kendirli. Şekerpınar Mahallesi Kongre Delegeleri: Yener Yılmaz, İsa Erengül, Yaşar Derdim, Ferman Karaca.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.