“CHP, Çayırova’da Gücünü Gösterdi”

Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Tanıtım Toplantısı’ dün Çayırova Akse Mahallesi’nde bulunan Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Yoğun ilgi gören toplantıya, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel de katıldı…

“CHP, Çayırova’da Gücünü Gösterdi”

Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Tanıtım Toplantısı’ dün Çayırova Akse Mahallesi’nde bulunan Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Yoğun ilgi gören toplantıya, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel de katıldı.

‘Martın Sonu Bahar’ sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi, Çayırova’da ki başkan adayını ve meclis üyesi adaylarını düzenlenen programla tanıttı.

Çayırova İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programa, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, Çayırova Belediye Başkan Adayı Selahattin Kaya, Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı, eski Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Çayırova eski Belde Belediye Başkanı Timur Koç, CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun,Darıca Belediye Başkan adayı Yakup Törk ve Belediye Meclis üyesi adayları, İlçe Başkanları, İl Başkan yardımcıları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, mevcut muhtarlar ve muhtar adaylarının yanı sıra çok sayıda partili, davetli ve vatandaş katıldı. Büyük ilgi gören programda, CHP’nin Çayırova Belediye Başkan Adayı ve Meclis üyesi adayları boy gösterdi.

Programda Çayırova için yapılacak olanları sıralayan Belediye Başkan Adayı Selahattin Kaya, “Derman Belediyeciliğini Çayırova’da uygulamaya geçirmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Projelerini sıralayan ve kamuoyu ile paylaşan Kaya, hoşgörü ve sevgi kentleri kuracaklarını, partizanlık yapmayacaklarını ve herkese eşit davranacaklarının da altını çizdi.

Tanıtım programında konuşan Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Selahattin Kaya’nın temiz bir siyaset yaptığını, Çayırova’da ki çocuklar için umut vadettiğini söyledi. Özel, Kaya’nın karşısında söyledikleri sözleri tutamayanların ve korku siyaseti yapanların olduğunu vurguladı.

Haberimizin tüm ayrıntıları 11 Mart Pazartesi günü Kocaeli’de Bugün Gazetemizde

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL