27 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 132.913
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.198
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.618
Manşetler Surmanset

CHP Çayırova’da İkinci Aday Oruç Gökbulak!

CHP Çayırova’da yakalaşan kongre öncesinde aday sayısı ikiye çıktı Eski İlçe Başkanlarından Oruç Gökbulak yaptığı yazılı açıklama ile ilçe başkan adaylığını resmen açıkladı. İşte Başkan Adayı Göbulak’ın açıklaması: “Üyesi olduğum,..

CHP Çayırova’da İkinci Aday Oruç Gökbulak!

CHP Çayırova’da yakalaşan kongre öncesinde aday sayısı ikiye çıktı

Eski İlçe Başkanlarından Oruç Gökbulak yaptığı yazılı açıklama ile ilçe başkan adaylığını resmen açıkladı. İşte Başkan Adayı Göbulak’ın açıklaması:

“Üyesi olduğum, birer dönem belde ve ilçe başkanlığı yaptığım CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün kongresi bilindiği üzere 09 Aralık 2017 Cumartesi günü gerçekleşecek.

Kongremizin öncelikle partimize, daha sonra arzu duyduğu ilçe yönetimi anlayışından esasla ilçe örgütümüze, ihtiyaç duyduğu yerel yönetim anlayışından ötürü ilçemize ve gelinen koşullarda neredeyse mecbur olduğu genel yönetim anlayışından ötürü ülkemize hayırlı olmasını dilerim.

Gerek ülkemiz gerekse ilçemizdeki yönetim anlayışından ötürü her geçen gün daha da kötüye doğru gitmekteyiz. Bu temel gerçekten esasla 09 Aralık 2017 günü gerçekleşecek olan ilçe kongremiz hem kongre olmanın ötesinde anlam taşımaktadır. Hem de asıl hedefin gerek yerel gerek genelde CHP iktidarı olmasından esasla, o hedefe giden yolda önemli bir araç özelliği içermektedir.

CHP’yi ilçemiz yerelinde yine iktidara taşımak, genel seçimlerde yine birinci parti olmasını sağlamak için yönetim anlayışında ciddi bir değişime ihtiyaç vardır. Şahsımın bir ekip hareketi üzerinden CHP Çayırova İlçe Başkanlığı’na adaylığı salt ilçe başkanının değişimi girişiminden ibaret değildir. Partimiz tabanında gerek üye, gerekse üyelerin seçtiği delegeler bazında sürekli dillendirilen, eksikliği anlatılan bir ihtiyaç üzerinden bir değişimin adaylığıdır.

Partimiz dışındaki Çayırovalılar’ın şahsında ise yerel yönetim anlayışında da ciddi bir değişime ihtiyaç vardır. Şahsımda bu adaylık açıklaması aynı zamanda Çayırova Belediyesi’nde yeniden CHP iktidarının adaylığının açıklamasıdır. Partimizin asıl hedefi olan iktidara yürümesi için ihtiyaç duyulan yönetim anlayışı;

Katılımcı, çoğulcu, çok sesli, ortak akıllı, demokrasiyi tam olarak benimseyen, en yeni üyesine kadar tüm üyeleriyle iç içe, içeride partilisi dışarıda ilçe sakinleri ile barışık, sadece parti üyesi ve seçmenine değil tüm Çayırovalılar’a güven veren bir yönetim anlayışıdır. Uzun süredir birlikte hareket ettiğim ekibimizle adaylığım, bu yönetim anlayışını yerleştirme, CHP’yi ilçemizde iktidara taşıyacak olmanın adaylığıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm seçmenimizi, üyelerimizi, delegelerimizi ve Çayırovalılar’ı selamlar, Bu metinde yazanların altına imzamı atarak CHP Çayırova İlçe Başkanlığı’na adaylığımı ilan ederim.

Sevgi ve saygılarımla Oruç GÖKBULAK”

ORUÇ GÖKBULAK KİMDİR?

1965 yılında Ardahan’ın Çıldır İlçesi Göldalı Köyü’nde dünyaya geldim. İlkokulu köyümde tamamladım. 1981’de ailemle birlikte Çayırova’ya yerleştim.

Statik toz boyama tesisi sahibiyim.  Altınyapı İnşaat Gayrimenkul adlı firmamda yap-sat türü inşaat işleri yapıyorum. 1989’da SHP Gebze İlçe Örgütü üyesi olarak siyasete atıldım. 1992’de SHP Güzeltepe Belde Örgütü üyesi olarak devam ettim. Üç dönem belde yönetim kurulu üyeliği yaptım. 2006’da CHP Güzeltepe Belde Başkanlığı, 2008’de CHP Çayırova İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum. Evli ve iki çocuk babasıyım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.