CHP Çayırova’ da Mahalle Delegeleri Tamamlandı. Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı’nın konuyla ilgili açıklaması; “Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe genelinde yapılan dokuz mahalle de delege seçimleri tamamlandı…
CHP Çayırova’ da Mahalle Delegeleri Tamamlandı.
Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı’nın konuyla ilgili açıklaması;
“Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe genelinde yapılan dokuz mahalle de delege seçimleri tamamlandı. ‘’Seçim takviminde yer alan geçen hafta yapılan Atatürk Mah,Cumhuriyet Mah,Emek Mah,Çayırova Mah ve Şekerpınar mahalleleri uzlaşıyla tek liste çıkarılarak delege seçimlerini tamamlamıştı.
17.11.2019 Pazar günü 12:00 ile 15:00 saatleri arası İnönü Mahallesi, Akse Mahallesi, Özgürlük Mahallesi ve Yenimahalle için delege seçimleriyle tamamlanmış oldu.
Demokratik bir atmosferde geçen seçim sürecinde İnönü mahallesinde çift liste ile seçime gidildi. Listelerden kırmızı liste çoğunluğu alarak İnönü Mahallesi delege listesini belirlemiş oldu.
İnönü Mahalle delegelerinin tamamı ilk defa delege olma sıfatını almış oldu. Çayırova genelinde delegelerin ağırlığı ilk defa delege olmanın önünü açan ve geçlere ağırlık veren Başkan Hartamacı bu süreci hepimiz iyi analiz etmeliyiz eleştirmek için eleştirenlerin de canı sağ olsun .
Tüm örgütüme ,Mahalle birim Başkanlarıma, Mahalle Komisyonlarına , Yönetim Kurulu Üyelerime ,Meclis Üyelerime aldıkları sorumluluklar için teşekkür ederim.
Delege seçiminde listeye giren delege arkadaşlarımı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim.”
ÇAYIROVA DELEGE LİSTESİ | AKSE MAH DELEGE LİSTESİ | ||
1 | İBRAHİM ÇAMKERTEN | 1 | NERMİN BAYRAK |
2 | CELALETTİN CAN | 2 | YEŞİM ERDOĞMUŞ |
3 | EMİNE ÖZCAN | 3 | MELEK GÜN |
4 | VEYSEL SULUDERE | 4 | ASLI ŞAHİN |
5 | YADİGAR DAĞ | 5 | MUSTAFA DOĞAN |
6 | NİYAZİ VURDU | 6 | SERPİL YILDIRIM |
7 | NİLGÜN İLHAN | 7 | GÜLFİYE KEPEZ |
8 | ALİ EKBER DOĞANYILMAZ | 8 | FUNDA TAY |
9 | ELİF ARAZ | 9 | MEHMET HİLAL KAPLAN |
10 | GÜLHAN İNCE | 10 | HALİS KOÇ |
11 | KORAY ÖZGÜR | 11 | SALİH IŞIK |
12 | TURAN AĞAÇ | ||
ATATÜRK MAH DELEGE LİSTESİ | 13 | HASAN ERDEM KAYA | |
1 | OKAY AĞYOL | 14 | HASAN HÜSEYİN SÖNMEZ |
2 | FADİME KILIÇ | 15 | ALİ DEMİR |
3 | SUNA ÇINAR | 16 | CEMİL GÜLER |
4 | ALİ KOÇ | 17 | NURETTİN KANDEMİR |
5 | LÜTFÜ İLHAN | 18 | MURAT ÇAKIRER |
6 | MEHMET ALİ AKIN | 19 | İBRAHİM DUTAL |
7 | MUHARREM GÖKÇE | 20 | TELAT KOÇ |
8 | HAYRETTİN SIRTBAŞ | 21 | KEMAL ERGÜN |
9 | KAZİM AYDIN | 22 | MEHMET SUNAR |
10 | ŞÜKRÜ ÖZTÜRK | 23 | CÜNEYT AKIN |
11 | NEDAFET EREN | 24 | SÜLEYMAN ÇUBUKÇU |
12 | HİLAL TALAY | 25 | SÜLEYMAN GÜRKAL |
26 | HAMİT TANDOĞDU | ||
ŞEKERPINAR MAH DELEGE LİSTESİ | 27 | SEZĞİN AYĞİR | |
1 | YENER YILMAZ | 28 | ABDURRAHMAN ERDEM |
2 | YAŞAR DEMİR | ||
3 | HÜSEYİN ÖLMEZ | İNÖNÜ MAH DELEGE LİSTESİ | |
1 | ŞENGÜL DEMİRTOLA | ||
ÖZGÜRLÜK MAH DELEGE LİSTESİ | 2 | NURCAN ENİŞ | |
1 | DURSUN YILDIZ | 3 | HİLAL ÇAM |
2 | TAYFUN BUDAK | 4 | HAMİYET DİNLER |
3 | HÜSAMETTİN POLAT | 5 | SEMRA POLAT |
4 | HÜSEYİN ERDOĞAN | 6 | GÜLSEREN ŞAHİN |
5 | SABRİ YILMAZ | 7 | FEVZİ DEMİR |
6 | HASAN TOKUŞLU | 8 | HAYDAR GÖLCÜ |
7 | TÜRKAN KILIÇ | 9 | BEKTAŞ AYGÜN |
8 | GAZİ YANMAZ | 10 | ÜMİT BAŞTUĞ |
9 | GENCAY GÖKBULAK | 11 | BARIŞ GÜVENOĞLU |
10 | AKİF KIZILBUĞA | 12 | SELÇUK ÖZGÜRBÜZ |
11 | GÜLAĞA ÇINAR | 13 | ERHAN ERTÜRK |
12 | GÜLDANE KOÇAK | 14 | CENGİZ AĞAÇ |
13 | MUSTAFA DOĞANYILMAZ | 15 | AZİZ YİĞİT DOĞAN |
14 | EYÜP DAĞ | 16 | ALİ GÜN |
15 | CENGİZ EROĞLU | 17 | HASAN SINIRTAŞ |
16 | FETTAH BİTİRGEÇ | 18 | TUNCAY AKKUŞ |
17 | FINDIK GÜLSEVER | 19 | MEHMET KESİK |
18 | GÜRKAN ŞAHİN | 20 | SERKAN ERKEN |
19 | PEHLİVAN TOSUN | 21 | AYHAN UÇAR |
20 | TUNÇAY ŞİMŞEK | 22 | SÜLEYMAN YILDIZ |
21 | HÜSEYİN SEZER | ||
22 | ŞENGÜL HONCA ÇİFTÇİ | CUMHURİYET DELEGE LİSTESİ | |
23 | SADIK KAMIŞLI | 1 | FEDAİ ÇELİK |
24 | SİNAN TOHUMCU | 2 | NASİM EREN |
25 | HASAN DEDE | 3 | KENAN GÖKBULAK |
26 | FİLİZ CENGİZ | 4 | RIFAT DOĞAN |
27 | BEKTAŞ UÇAN | 5 | AYHAN YANILMAZ |
28 | ERDAL ACAR | 6 | SEFACAN CANKURT |
29 | AYNUR ZEYBEKOĞLU | 7 | HÜLYA SÖNMEZ |
8 | ADNAN DOĞAN | ||
YENİMAHALLE DELEGE LİSTESİ | 9 | SEYFİ GÜVEN | |
1 | SELAHATTİN KAYA | 10 | KEMAL BULUT |
2 | MEHMET ALİ KAPLAN | 11 | İBRAHİM SABUNCU |
3 | İSMAİL SÖNMEZ | 12 | SEVİM KOÇ |
4 | OSMAN TÜRK | 13 | YAĞMUR YALÇIN |
5 | SEBAHATTİN ÜNAL | 14 | ZEYNEL DOĞAN |
6 | MUZAFFER BULUT | 15 | SİBEL MERİÇ |
7 | CAFER SUBAŞI | 16 | GÜNER GURSOY |
8 | KEMAL KARAGÜL | 17 | HÜSEYİN İSCAM |
9 | ABDULKADİR HONÇA | 18 | GÜVEN FİŞEK |
10 | SAİDENUR EMİNAĞAOĞLU | 19 | EMİN SABAH |
11 | MELEK AYAS | 20 | MEHMET ŞAHİN |
12 | GÜLDANE ERDEM | ||
13 | ÜNAL ATEŞ | EMEK MAH DELEGE LİSTESİ | |
14 | FİLİZ AKPINAR | 1 | ZEYNEP AYDIN |
2 | KEMAL AKKAYA | ||
AKSE MAH DELEGE LİSTESİ | 3 | ORHAN BİLMEZ | |
1 | NERMİN BAYRAK | 4 | CAFER AKKEMİK |
2 | YEŞİM ERDOĞMUŞ | 5 | TAZEGÜL ASLAN |
3 | MELEK GÜN | 6 | RIZA YILDIRIM |
4 | ASLI ŞAHİN | 7 | BEDRETTİN ÖZDEMİR |
5 | MUSTAFA DOĞAN | 8 | CİHAN SOYLUÇİÇEK |
6 | SERPİL YILDIRIM | 9 | FADİME İLHAN |
7 | GÜLFİYE KEPEZ | 10 | BURAK İNAL |
8 | FUNDA TAY | 11 | ŞERAFEDDİN KILIÇ |
9 | MEHMET HİLAL KAPLAN | 12 | SADIK CABACI |
10 | HALİS KOÇ | 13 | SERKAN YILDIRIM |
11 | SALİH IŞIK | 14 | SULTAN KAYGUSUZ ŞAĞAN |
12 | TURAN AĞAÇ | 15 | YILMAZ BİLMEZ |
13 | HASAN ERDEM KAYA | 16 | MUZAFFER BÜLGÜ |
14 | HASAN HÜSEYİN SÖNMEZ | ||
15 | ALİ DEMİR | CUMHURİYET DELEGE LİSTESİ | |
16 | CEMİL GÜLER | 1 | FEDAİ ÇELİK |
17 | NURETTİN KANDEMİR | 2 | NASİM EREN |
18 | MURAT ÇAKIRER | 3 | KENAN GÖKBULAK |
19 | İBRAHİM DUTAL | 4 | RIFAT DOĞAN |
20 | TELAT KOÇ | 5 | AYHAN YANILMAZ |
21 | KEMAL ERGÜN | 6 | SEFACAN CANKURT |
22 | MEHMET SUNAR | 7 | HÜLYA SÖNMEZ |
23 | CÜNEYT AKIN | 8 | ADNAN DOĞAN |
24 | SÜLEYMAN ÇUBUKÇU | 9 | SEYFİ GÜVEN |
25 | SÜLEYMAN GÜRKAL | 10 | KEMAL BULUT |
26 | HAMİT TANDOĞDU | 11 | İBRAHİM SABUNCU |
27 | SEZĞİN AYĞİR | 12 | SEVİM KOÇ |
28 | ABDURRAHMAN ERDEM | 13 | YAĞMUR YALÇIN |
14 | ZEYNEL DOĞAN | ||
İNÖNÜ MAH DELEGE LİSTESİ | 15 | SİBEL MERİÇ | |
1 | ŞENGÜL DEMİRTOLA | 16 | GÜNER GURSOY |
2 | NURCAN ENİŞ | 17 | HÜSEYİN İSCAM |
3 | HİLAL ÇAM | 18 | GÜVEN FİŞEK |
4 | HAMİYET DİNLER | 19 | EMİN SABAH |
5 | SEMRA POLAT | 20 | MEHMET ŞAHİN |
6 | GÜLSEREN ŞAHİN | ||
7 | FEVZİ DEMİR | EMEK MAH DELEGE LİSTESİ | |
8 | HAYDAR GÖLCÜ | 1 | ZEYNEP AYDIN |
9 | BEKTAŞ AYGÜN | 2 | KEMAL AKKAYA |
10 | ÜMİT BAŞTUĞ | 3 | ORHAN BİLMEZ |
11 | BARIŞ GÜVENOĞLU | 4 | CAFER AKKEMİK |
12 | SELÇUK ÖZGÜRBÜZ | 5 | TAZEGÜL ASLAN |
13 | ERHAN ERTÜRK | 6 | RIZA YILDIRIM |
14 | CENGİZ AĞAÇ | 7 | BEDRETTİN ÖZDEMİR |
15 | AZİZ YİĞİT DOĞAN | 8 | CİHAN SOYLUÇİÇEK |
16 | ALİ GÜN | 9 | FADİME İLHAN |
17 | HASAN SINIRTAŞ | 10 | BURAK İNAL |
18 | TUNCAY AKKUŞ | 11 | ŞERAFEDDİN KILIÇ |
19 | MEHMET KESİK | 12 | SADIK CABACI |
20 | SERKAN ERKEN | 13 | SERKAN YILDIRIM |
21 | AYHAN UÇAR | 14 | SULTAN KAYGUSUZ ŞAĞAN |
22 | SÜLEYMAN YILDIZ | 15 | YILMAZ BİLMEZ |
16 | MUZAFFER BÜLGÜ |
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)