Genel Güncel Manşetler Politika Surmanset

CHP Çayırova’dan Ordulular Derneğine ziyaret

  CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, beraberinde ilçe yöneticileri ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte Çayırova  Ordulular Derneğini  ziyaret etti. Selahattin Kaya  ziyarette;  “Ordulular  Derneğimiz İlçemizin en aktif derneklerimizin..

CHP Çayırova’dan Ordulular Derneğine  ziyaret

  CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, beraberinde ilçe yöneticileri ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte Çayırova  Ordulular Derneğini  ziyaret etti.

Selahattin Kaya  ziyarette;  “Ordulular  Derneğimiz İlçemizin en aktif derneklerimizin başında gelmektedir. Derneklerimiz doğdukları  bölgenin sorunlarına duyarlı oldukları gibi, doydukları bölgenin sorunlarınada hep duyarlı olmuştur. Derneklerimiz hem hemşeriler arası birlik beraberliği ve dayanışmayı sağladıkları gibi hem de yeni nesillere kültürlerimizi öğretmek , geleneklerimizi unutturmamak gibi önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Bu hizmetlerinden dolayı başta Dernek Başkanımız Ramazan Demir olmak üzere yönetimine ve bu derneğin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekür ediyorum” dedi.

Kaya,Ordulular derneğimizinde  içerisinde olduğu Karadeniz yöresi derneklerimiz geçtiğimiz yıl bir ilki gerçekleştirerek güzel ve başarılı bir festival düzenlediler, bu yılda kendilerinden devamını bekliyoruz diyerek Başkan Ramazan Demir’den dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Başkan Ramazan Demir’de CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL