Genel Güncel Manşetler Politika

CHP Darıca Kadın Kollarından ‘8 MART’Daveti.

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Kadın Kolları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla program düzenliyor. İlbeyoğlu Yakamoz 2 Düğün Salonu’nda gerçekleşecek olan programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Danışmanı..

CHP Darıca Kadın Kollarından ‘8 MART’Daveti.

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Kadın Kolları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla program düzenliyor.

İlbeyoğlu Yakamoz 2 Düğün Salonu’nda gerçekleşecek olan programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Danışmanı Nuray Çepni, Kadın Kolları Başkan Adayı Nejla Yenidünya ve Politikacı, İş kadını, Sanatçı Özlem Ağırman da katılacak.

Darıca İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Tayanç “Kadınlarımız Cumhuriyetimizin kuruluşuyla birlikte hayatın her alanında önemli roller üstlenmiş, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmuş ve ülkemizin modern ve çağdaş bir ülke haline gelmesinde başarılara imza atmışlardır. Düzenlediğimiz programda hayatın her alanındaki kadınlarımızı bir araya getiriyoruz. Bu vesile ile tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyor, 8 Mart Perşembe günü düzenlediğimiz ücretsiz etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL