Manşetler

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun ‘Adalet Yürüyüşü’ 6. gününde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasına tepki için başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’nü 6. gününde sürdürüyor. Yürüyüşte belki de en ilginç anlar bugün yaşanacak. Kılıçdaroğlu, Çamlıdere yol..

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun ‘Adalet Yürüyüşü’ 6. gününde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasına tepki için başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’nü 6. gününde sürdürüyor. Yürüyüşte belki de en ilginç anlar bugün yaşanacak. Kılıçdaroğlu, Çamlıdere yol ayrımında saat 13.30’da CHP TBMM Grup Toplantısı’nda konuşacak. Anadolu Ajansı’nın bugün geçtiği fotoğrafta CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’a 340 kilometre uzaklıkta olduğu görüldü.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasına tepki yürüyüşünün altıncı gününe başladı. Geceyi, Kızılcahamam sınırları içindeki Bulak köyünün girişindeki kamp alanında geçiren Kılıçdaroğlu, beraberindeki partililerle yürüyüşüne devam ediyor. Bugünkü yürüyüşüne başlayan Kılıçdaroğlu, Çamlıdere yol ayrımında saat 13.30’da CHP TBMM Grup toplantısı’nda konuşacak.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yürüyüşün 6’ncı gününde eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP’li milletvekilleri, Türkiye’nin farklı noktalarından gelen partililer, Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Kani Beko, işçiler ve çok sayıda vatandaş destek verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL