Çiftçi, “Hizmet seferberliği devam edecek”

İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapmasında seçim çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, ‘Çayırova Buluşmaları’ adı altında Ordulular Derneği’ne konuk oldu…

Çiftçi, “Hizmet seferberliği devam edecek”

İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapmasında seçim çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, ‘Çayırova Buluşmaları’ adı altında Ordulular Derneği’ne konuk oldu. Üyelerin büyük ilgi ve sevgi gösterisi ile karşılaşan Çiftçi’ye İlçe Başkanı Ekrem Karahan, belediye meclis üyeleri ve parti yöneticileri eşlik etti.

 HİZMETLER ARTARAK DEVAM EDECEK

Çayırovalıların desteği ile belediye başkanı seçildiğinde, belediyenin yaptığı güzel hizmetlerin artarak devam edeceğini belirten Çiftçi, “Çayırova’da halkın öncelikleri, bizim de önceliğimiz olacaktır. Özellikle gençlere ve kadınlara yönelik olarak, çok prestijli çalışmalar yapacağız. Çünkü, gençler ve kadınlar bu toplumun umududur. Gençler ve kadınlar bu toplumun geleceğidir. Gençler ve kadınlar bu toplumun her şeyidir. “dedi.

 PROJELERİMİZ YILLARIN BİRİKİMİ

40 yıldır Çayırova’da yaşadığını ifade eden Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, 5 yıl içinde yapacakları projeleri seçimde  değil 21 yılın birikimi olduğunu söyledi. Vefa borcunu ödemek için Çayırova’da göreve talip olduğunu, ilçenin ihtiyaçlarını çok iyi bildiğini, beyannamesindeki projelerin Cayırova’yı kucakladığını ve herkese dokunacağını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL