“Cumhur İttifakı Darıca’da uyumlu çalışıyor”

AK Parti ile MHP arasında kurulan Cumhur İttifakı, Darıca’daki uyumlu görüntüsüyle dikkat çekiyor. 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı ile MHP Darıca İlçe Teşkilatı arasındaki uyumlu çalışma yerel..

“Cumhur İttifakı Darıca’da uyumlu çalışıyor”

AK Parti ile MHP arasında kurulan Cumhur İttifakı, Darıca’daki uyumlu görüntüsüyle dikkat çekiyor.

24 Haziran seçimlerinde AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı ile MHP Darıca İlçe Teşkilatı arasındaki uyumlu çalışma yerel seçimler öncesi de devam ediyor. AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından aday olarak ilan edildikten sonra sahaya çıkarak çalışmalara başlarken ziyaret ettiği isimlerden biri de MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün oldu. Ziyarette konuşan Bıyık, “Cumhur İttifakı Darıca’da uyumlu çalışıyor” ifadelerine yer verdi.

BEKA MESELESİDİR
AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, AK Parti Kocaeli İl Yöneticisi Sezai Ata, ve SKM Başkanı Feramuz Sağlam ile birlikte MHP Darıca İlçe Teşkilatını ziyaret eden Bıyık, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi istişarelerde bulundu. MHP’yle uyumlu bir çalışma ortamı bulduklarını belirten Bıyık, “Cumhur ittifakı bir beka meselesidir. Hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan hem de MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin Cumhur ittifakı için ortaya koyduğu irade millet tarafından da büyük bir kabul görmüştür” dedi.

VAR GÜCÜMÜZ İLE ÇALIŞACAĞIZ
Darıca’da 24 Haziran seçimlerinde sağlanan işbirliği yerel seçim sürecinde de aynı kararlılıkla devam ettiğini dile getiren Bıyık, “Başta MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün olmak üzere MHP teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Yerel seçim sürecinde işbirliğimiz artarak devam edecektir. MHP heyetine samimiyet ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı Darıca’da var gücü ile çalışmaya devam edecektir” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL