Manşetler Surmanset

Danışmaz Çayırova’da Toprağa Verildi

Uzun zamandır kalp yetmezliğine bağlı rahatsızlığı olan ve geçtiğimiz günlerde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakıma alınan Tülin Danışmaz (44) hayata tutunamayarak önceki gün hayatını..

Danışmaz Çayırova’da Toprağa Verildi

Uzun zamandır kalp yetmezliğine bağlı rahatsızlığı olan ve geçtiğimiz günlerde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakıma alınan Tülin Danışmaz (44) hayata tutunamayarak önceki gün hayatını kaybetti.

Merhume Tülin Danışmaz’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müzdelife Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, Çayırova’da bulunan Akse Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze namazına AKP Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Sami Çakır, M.Akif Yılmaz, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AKP Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AKP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Önder Yılmaz, Çayıova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, AKP Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, AKP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Banu Çürük Suludemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL