Güncel Manşetler

“Darbeler Dönemi Kapandı!”

15 Temmuz Darbe Girişiminde hainlere fırsat vermeyen Milletimizin tarih kitaplarına adını altın harflerle yazdırdığını belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,  15 Temmuz’un yıl dönümünde yayınladığı mesajda Türkiye’de artık darbe dönemlerinin..

“Darbeler Dönemi Kapandı!”

15 Temmuz Darbe Girişiminde hainlere fırsat vermeyen Milletimizin tarih kitaplarına adını altın harflerle yazdırdığını belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,  15 Temmuz’un yıl dönümünde yayınladığı mesajda Türkiye’de artık darbe dönemlerinin sona erdiğini ifade etti.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, 15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümünde mesaj yayınladı. Darbecileri kınayan, demokrasiye sahip çıkan aziz milletimize teşekkür eden Başkan Ali Toltar, 15 Temmuz ile beraber artık Türkiye’de darbeler döneminin kapandığını ifade etti.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın çağrısıyla geçtiğimiz yıl 15 Temmuz gecesinden beri 27 gün boyunca meydanları boş bırakmayan ve demokrasiye sahip çıkan Dilovalılar’a teşekkür etti.

MİLLETİMİZ PABUÇ BIRAKMADI

15 Temmuz’da ülkemizi ele geçirmek isteyen hainlere en güzel cevabını Milletimizin verdiğini belirten Başkan Ali Toltar, işgalcilerin heveslerinin kursaklarında kaldığını dile getirdi.

Milli irade ve demokrasi nöbetine katılan vatandaşlara teşekkür eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Darbe kalkışmasına pabuç bırakmayarak her zaman olduğu gibi dik duruşunu sergileyen, milletine çağrı yaparak milyonların sokağa, demokrasiye sahip çıkmasına vesile olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, 15 Temmuz akşamı eşi benzeri görülmemiş bir duyarlılıkla tarihin altın sayfalarında yerini alan yürekli duruşu ile milli iradeye sahip çıkan, ülkemin ve Dilovamızın güzel insanlarına bir kez daha teşekkür ederim. 249 vatandaşımızı şehit eden, ülkemizdeki birlik ve beraberliği bozmak isteyen başta FETÖ olmak üzere tüm şer odaklarını bir kez daha nefretle kınıyorum. Bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, Ailelerine baş sağlığı, Gazilerimize de şifalar diliyorum. ” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL