Genel Güncel Manşetler Sağlık

Darıca Farabi’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği

DARICA FARABİ DEVLET HASTANESİNDE 14 MART TIP BAYRAMI KUTLANDI Darıca Farabi Devlet Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını düzenlediği güzel bir etkinlik ile kutladı. Başhekim Doç.Dr.Mustafa GÜNEŞ başkanlığında düzenlenen kutlamaya hastane..

Darıca Farabi’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği

DARICA FARABİ DEVLET HASTANESİNDE 14 MART TIP BAYRAMI KUTLANDI

Darıca Farabi Devlet Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını düzenlediği güzel bir etkinlik ile kutladı.

Başhekim Doç.Dr.Mustafa GÜNEŞ başkanlığında düzenlenen kutlamaya hastane yönetimi ve hastane doktorları katılım sağladılar.

Başhekim Güneş, “Tıp sadece bir meslek değil aynı zamanda bir sanattır. Hem de ondan insanlık sevgisinin kopamadığı çok zor bir sanat. Bizler zor olan yolu seçtik. Tüm bu zorluklara rağmen, dün olduğu gibi bugün de, bir canı kurtarmayı, bütün insanlığı kurtarmakla eşdeğer sayan anlayışın sahipleri olarak, gece gündüz demeden insanlarımızın sağlığı için hizmet sunmaktayız.” dedi. Başhekim Güneş hekimler için kendi yazdığı bir şiiri de bu anlamlı günde doktorlara armağan etti. Ayrıca katılımcılara akıllarda kalacak olan bir müzik ziyafeti de sunuldu.

Başhekim Güneş konuşmasının arından kendi elleri ile kestiği pastayı katılımcılara ikram ederek doktorlar ve sağlık çalışanlarının meslekleri adına güzel bir sene geçmesini diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL