Güncel Manşetler

Darıca’da Finalde İptal edildi

13 Ağustos 2017 Pazar günü yapılması planlanan Darıca Belediyesi Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Final programı üst üste gelen şehit haberlerinin ardından iptal edildi. Daha önce Darıca’da ikamet eden Metehan Karabağ’ın..

Darıca’da Finalde İptal edildi

13 Ağustos 2017 Pazar günü yapılması planlanan Darıca Belediyesi Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Final programı üst üste gelen şehit haberlerinin ardından iptal edildi.

Daha önce Darıca’da ikamet eden Metehan Karabağ’ın vatani görevini yaptığı İskenderun’da vefat etmesi nedeniyle Amasyalılar Gecesi, Diyarbakırlılar Gecesi ve Ankaralılar Gecesi’ni iptal eden Darıca Belediyesi, dün Trabzon’dan bugün de Batman’dan gelen şehit haberlerinin ardından final programını da iptal etti.

FİNAL GECESİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KURAN-I KERİM OKUTULACAK

Ülkemizin sevilen seslerinden Soner Sarıkabadayı’nın konser vereceği final programını iptal eden Darıca Belediyesi aynı akşam, şehitlerimiz için Darıca sahilde Kuran-ı Kerim okutup vatandaşlara lokma dağıtacak. Soner Sarıkabadayı ise daha sonra açıklanacak bir tarihte Darıca’da sevenleriyle buluşacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL