Güncel Manşetler

Darıca’da ki O Evden 2 Kamyon Çöp Çıktı!

Darıca Kazım Karabekir Mahallesinde vatandaşların yoğun şikâyetleri üzerine inceleme yapan Darıca Belediyesi zabıta ve temizlik personeli hane sahibi M.Ç. tarafında çöp biriktirildiğini tespit edip, gerekli uyarı ve ikazların ardından iki..

Darıca’da ki O Evden 2 Kamyon Çöp Çıktı!

Darıca Kazım Karabekir Mahallesinde vatandaşların yoğun şikâyetleri üzerine inceleme yapan Darıca Belediyesi zabıta ve temizlik personeli hane sahibi M.Ç. tarafında çöp biriktirildiğini tespit edip, gerekli uyarı ve ikazların ardından iki kamyon dolusu çöpü evden çıkararak bertaraf etti.

Çıkarılan çöplerin ardından koku ve mikropların bertarafı için ilaçlama yapılarak gerekli önlemler alındı. Konuyla alakalı Darıca Belediyesi yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre “Kazım Karabekir Mahallesinde çöp ev olduğuna dair ihbarlar alıyorduk. İhbarı değerlendirmek ve çözüme kavuşturmak adına yaptığımız incelemede ihbarın gerçek olduğu ve acil müdahale edilmesi gerekiyordu. Bizde Darıca Belediyesi olarak Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğünü harekete geçirerek sorunun çözümünü sağladık. Vatandaşlarımızdan aldığımız her şikâyeti her ihbarı değerlendirip çözüm bulmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte daha temiz daha yaşana bilir bir Darıca için hep birlikte el ele vererek çalışıyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL