Politika

Darıca’dan Durarak Destek!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan ‘Adalet Yürüyüşü’ne destek için CHP Darıca İlçe Örgütü tam kadro ‘Adaleti Düşünmek İçin Duralım’ eylemi gerçekleştirdiler. CHP Darıca İlçe Örgütü tarafından dün Darıca..

Darıca’dan Durarak Destek!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan ‘Adalet Yürüyüşü’ne destek için CHP Darıca İlçe Örgütü tam kadro ‘Adaleti Düşünmek İçin Duralım’ eylemi gerçekleştirdiler.

CHP Darıca İlçe Örgütü tarafından dün Darıca Cumhuriyet Meydanı’nda ‘Adaleti Düşünmek İçin Duralım’ eylemi gerçekleştirildi. Gerçekleşen eyleme CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, ilçe sekreteri Kadir Işık, ilçe kadın kolları başkanı Nurcan Çağlar, ilçe gençlik kolları başkanı Aydın Işık, CHP Darıca Belediye Meclis Üyeleri, eski  ilçe başkanları, partililer, demokrasi platformu üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Eylemle ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, “Genel merkezimizle görüşmeler doğrultusunda 2 dakikalık adaleti düşünme eylemi yapmamız istendi.

Bizler de böyle bir talepte bulunmuştuk. Darıca Cumhuriyet Meydanı’nda dün akşam 2 dakikalık adaleti düşünme eylemi yaptık. Eylemin ilk günü olmasına rağmen iyi bir katılımla bu eylemi gerçekleştirdik. Darıca’nın çeşitli yerlerinde adaleti düşündürmeye devam edeceğiz. Bu eylemlerimiz genel başkanımızın yürüyüşünün bitimine kadar devam edeceğiz. Ancak genel başkanımız Kocaeli’ne geldiğinde yanında olacağımız için eylemlerimize ara vereceğiz. Bu ülkede adaletin herkese lazım olduğunu ve adaleti düşünmeleri için bu tür eylem etkinlikler yapacağız.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL