Darıca’nın ekonomik röntgenini çekti

Gebze Bölgenin Tek Kadın İlçe Başkanı;Darıca’nın ekonomik röntgenini çekti   Gebze’nin Bölgesi’nin tek kadın ilçe başkanı olan Gelecek Partisi Darıca İlçe Başkanı Zeynep Subaşı, Darıca’da sahaya indi. Ekonomik sıkıntıların gözler..

Darıca’nın ekonomik röntgenini çekti

Gebze Bölgenin Tek Kadın İlçe Başkanı;Darıca’nın ekonomik röntgenini çekti

 

Gebze’nin Bölgesi’nin tek kadın ilçe başkanı olan Gelecek Partisi Darıca İlçe Başkanı Zeynep Subaşı, Darıca’da sahaya indi. Ekonomik sıkıntıların gözler önüne serildiği saha ziyaretinde esnaf sorunlarını kadın başkana anlattı.

2023 seçimlerinin yaklaşması ve siyasi partilerin sahaya inmesi ile Gelecek Partisi Darıca İlçe Başkanı Zeynep Subaşı da Darıca sokaklarına indi. Esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek Türkiye’nin ekonomik buhranını gözler önüne seren Başkan Subaşı iktidarı eleştirdi. Saha ziyaretinde karşılaştığı acı tablo hakkında açıklamada bulunan Gelecek Partisi Darıca İlçe Başkanı Zeynep Subaşı şunları söyledi: “Bugün ilçemizde saha ziyaretleri gerçekleştirdik. Ekonomide uçtuğumuzu söyleyenlere en güzel cevabı Darıcalı tamircimiz verdi.

Elektronik Eşyalar Parasızlıktan Alınamıyor

Tamir edilmek üzere 6 ay önce tamirciye bırakılan televizyon, maddi durumu olmayan vatandaşımız tarafından geri alınmamış. Tamirci esnafımız televizyon dışında tabletini de tamir ettiren bir vatandaşın parası olmadığı için tabletini de teslim alamadığını söyledi. Televizyonu tableti bir kenara bırakalım da acaba asgari ücretli vatandaşımız evine haftada bir karpuz alabiliyor mu? Vatandaşlarımızın tenceresini düşünmeyen birileri var. Duymuyorlar, görmüyorlar, susuyorlar.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL