Güncel Kültür Sanat Manşetler

Değirmendere Yaza Veda Konseri İle Coştu

Gölcük Belediyesi, Kültür Etkinlikleri Kapsamında Yaza Veda Konseri ile sevilen sanatçı Bülent Yağızer’i Gölcüklülerle buluşturdu. Yaz boyunca düzenlenen konferanslar, sergiler, seminerler, Ulusal ve Uluslararası festivaller, şenlikler, yağlı güreşler, ramazan etkinlikleri..

Değirmendere Yaza Veda Konseri İle Coştu

Gölcük Belediyesi, Kültür Etkinlikleri Kapsamında Yaza Veda Konseri ile sevilen sanatçı Bülent Yağızer’i Gölcüklülerle buluşturdu.

Yaz boyunca düzenlenen konferanslar, sergiler, seminerler, Ulusal ve Uluslararası festivaller, şenlikler, yağlı güreşler, ramazan etkinlikleri gibi birbirinden önemli kültür hizmetlerinin ardından, Gölcüklü vatandaşlar bu sefer yaza veda konserinde buluştu.

Sahne performansı ve tükenmek bilmeyen enerjisiyle Yüzbaşılar amfiyi  dolduranları kendisine hayran bırakan Bülent Yağızer, zaman zaman vatandaşların arasına girerek sevilen şarkıları hep bir ağızdan söylediler.

Sil bütün hasretleri isimli şarkısı ile ulusal kanallarda kendine yer bulan sanatçı Bülent Yağızer, gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren konserde yüzbaşılar amfi tiyatro alanını dolduran vatandaşlara albüm cd sini dağıtarak büyük bir jest yaptı. Çok yakında zamanda ikinci klipinin Kral tv de yayınlanacağını söyleyen Yağızer, yaza veda konserine iştirak eden herkese teşekkürlerini sundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL