Dengeleri Değiştirecek İsim

Partilerin kıyasıya yarıştığı ve sürpriz isimlerin öne çıktığı seçim yarışında son bombayı Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı patlatmış oldu. Çayırova’nın sevilen siması ve esnafı olan ayrıca Gazetemizin İmtiyaz Sahipliğini..

Dengeleri Değiştirecek İsim

Partilerin kıyasıya yarıştığı ve sürpriz isimlerin öne çıktığı seçim yarışında son bombayı Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı patlatmış oldu.

Çayırova’nın sevilen siması ve esnafı olan ayrıca Gazetemizin İmtiyaz Sahipliğini de üstlenen İbrahim Çamkerten, yapılan istişareler sonucunda ve aldığı teklifleri değerlendirerek dün Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı Meclis Üyeliği Aday Adaylığına başvuruda bulundu.

Çayırova’nın girişimci kişiliklerinden olan Çamkerten’in bölge için yaptığı çalışmalar, medya sektöründe ki büyük atılımlarla da son zamanlarda kendinden fazlasıyla söz ettirmişti. Dün yapılan toplantı da adaylığı açıklanan Çamkerten’i ilk tebrik edenler ise CHP Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı ve Belediye Başkan Adayı Selahattin Kaya oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL