“Denizci Kocaeli bizim öncelikli hedefimiz”

DEVA’dan Deniz Ticaret Odası’na Ziyaret DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç ve beraberindeki partililer Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Doğusel’i ve yönetimini ziyaret ettiler Genel Başkanlığını Ali..

“Denizci Kocaeli bizim öncelikli hedefimiz”

DEVA’dan Deniz Ticaret Odası’na Ziyaret

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç ve beraberindeki partililer Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Doğusel’i ve yönetimini ziyaret ettiler

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kocaeli İl Başkanlığı faaliyetlerini her geçen gün artırıyor.

Gençlik ve Kadın Politikalarının üye kayıt kampanyaları ve açtıkları stantlarla hem partiye yeni üyeler kaydederken hem de sokağın nabzını tutuyor, vatandaşların dertlerini dinliyor, çözüm önerilerini aktarıyorlar.

Diğer yandan Kocaeli İl Yönetimi de kentin önde gelen sivil toplum örgütlerini  ziyaret ediyor. Bu kapsamda Deniz Ticaret Odası Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret eden DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç ve beraberindekiler, Oda Başkanı Vedat Doğusel ve yönetimi ile bir araya geldiler.

SAYIN BABACAN DENİZE ÇOK ÖNEM VERİYOR

Görüşmede, Türk denizciliğinin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Doğusel, deniz ticaretinin önemine değindiği konuşmasında “Denizci ülke, denizci millet, denizci Kocaeli bizim öncelikli hedefimiz. Çünkü biliyoruz; bizim gibi coğrafyası zengin bir ülke için kalkınmanın birinci ayağı denizdir. Deniz ekonomik güçlenme, deniz refah, deniz üretim, deniz ihracat, deniz geleceğe emin adımlarla yürümektir. Mustafa Kemal’in dediği gibi; Deniz bizim birinci ülkümüzdür. Sorunlarımızı da bu bilinçle bir bir aşmaya çalışıyoruz” dedi.

Daha sonra söz alan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç ise “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan denizciliğe çok önem vermektedir. Üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye’nin yüksek olan potansiyelinin çok çok küçük bir kısmı kullanılmaktadır. Parti programımızda da bu konu ayrıntılı bir şekilde var zaten. Bu bakımdan deniz ticareti de bizim için olmazsa olmaz değerdedir. İnanıyorum ki, Türk Denizciliğinin hak ettiği yerlere getireceğimiz günler yakındır” dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL