20 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 116.249
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2026
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.424

Derince Anadolu Kültür Merkezi’nde Hummalı Çalışmalar

1071 kişilik konferans salonuyla kültürel ve sanatsal faaliyetlerin en önemli mekanlarından birisi olacak olan Anadolu Kültür ve Sanat Merkezi’nde çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. 1071 kişi kapasiteli salon Yaşama..

Derince Anadolu Kültür Merkezi’nde Hummalı Çalışmalar

1071 kişilik konferans salonuyla kültürel ve sanatsal faaliyetlerin en önemli mekanlarından birisi olacak olan Anadolu Kültür ve Sanat Merkezi’nde çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.

1071 kişi kapasiteli salon

Yaşama geçirdiği projelerle ilçeye değer katan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, bir önemli esere daha imza atıyor. Derince’yi sanatsal ve kültürel etkinlikler noktasında kentin en önemli merkezleri arasına taşıyacak olan 1071 Anadolu Kültür ve Sanat Merkezi’nde çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. Sırrıpaşa Mahallesi Bahar Caddesi üzerinde bulunan alana inşa edilen 1071 Anadolu Kültür ve Sanat Merkezi, yapılan hafriyat çalışması, fore kazık çalışması ve altyapı düzenlemelerinin ardından temel atma törenine hazır hale getirildi.

400 araç kapasiteli otopark

1071 kişilik kapasiteye sahip kentimizin en büyük konferans salonunu bünyesinde barındıracak olan Anadolu Kültür ve Sanat Merkezi içerisinde 400 araç kapasiteli otopark alanı da yer alacak. Kent genelinde kültürel ve sanatsal faaliyetlere ev sahipliği yapacak proje yaklaşık 3 bin m2’lik alan üzerine inşa ediliyor. Çeşitli organizasyonların düzenleneceği yeni merkez, otopark alanlarıyla ve sosyal donatılarıyla vatandaşlara en güzel şekilde hizmet verecek. 1071 Anadolu Kültür ve Sanat Merkezi’nde ayrıca kütüphane, kurs merkezleri, çocuk ve gençlik eğlence merkezleri de yer alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.