Güncel Manşetler

Dikkat! Gebze’de Elektrik Kesintisi

TEİAŞ’a ait 154  bin Volt’luk yüksek gerilim iletim hatları sökülürken, aşağıda belirtilen bölgelerdeki  Orta Gerilim (OG) hatlarında can ve mal güvenliği açısından ve olası tehlikelere yol açmamak adına gerekli güvenlik..

Dikkat! Gebze’de Elektrik Kesintisi

TEİAŞ’a ait 154  bin Volt’luk yüksek gerilim iletim hatları sökülürken, aşağıda belirtilen bölgelerdeki  Orta Gerilim (OG) hatlarında can ve mal güvenliği açısından ve olası tehlikelere yol açmamak adına gerekli güvenlik önlemleri alınacak,  02 Ağustos ile 05 Ağustos tarihleri arasında Gebze İlçesi’nin belli bölgelerinde planlı enerji kesintileri yapılacaktır.

3 AĞUSTOS, SAAT: 08:00 – 15:55 ARASI;

Cumaköy Mahallesi, Barbaros Sokak, Kazım Karabekir Sokak, Saygı Sokak, Cumhuriyet Caddesi, Kadıllı Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Mudarlı Mahallesi, Selçuklu Konakları, Saklıköy Evleri, Tepeköy Sitesi, Ovaköy Evleri, Doğaköy Evleri, Tavukoglu Villaları, Fora Ovacık Evleri civarları ve bu bölgelerdeki özel trafolu müşteriler.

4 AĞUSTOS, SAAT: 08:00 – 15:55 ARASI;

Cumaköy Mahallesi, Kadıllı Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Mudarlı Mahallesi, Yediyer, Kanca Çiftligi, Tavukoglu Villalari, Tepeköy Sitesi, Ovaköy Evleri, Dogaköy Evleri, Fora Ovacik Evleri, Denizli Mahallesi, Şekerciler Çiftliği, İsu Su Kuyusu, Denizli İsu KK, İsu Kabin ve bu bölgelerdeki özel trafolu müşteriler.

5 AĞUSTOS, SAAT: 08:00 – 15:55 ARASI;

Denizli Mahallesi, Sarıçeşme Sokak, Leylak Sokak, Bağlar Sokak, Zambak Sokak, Esen Sokak, Gül Sokak, Hilal Sokak, Burcu Sokak, Papatya Sokak, Lale Sokak, Atatürk Caddesi, Denizli Mahallesi, İsu Su Kuyusu, Denizli İsu KK, İsu Kabin,  Yarış Yolu Sokak, Doğan Sokak, Bağdat Sokak ile bu bölgelerdeki özel trafolu müşteriler. Daha ayrıntılı bilgilere, www.sedas.com adresinde yer verilmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL