Manşetler Surmanset

Dikkat! TEM Otoyolu 25 Kasıma Kadar Kapalı

TEM otoyolunun İstanbul yönü Adapazarı Gişeleri-İzmit Doğu Kavşağı arasındaki bölümü yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 25 Kasım’a kadar trafiğe kapatılacak. TEM otoyolunun İstanbul yönü Adapazarı Gişeleri-İzmit Doğu Kavşağı arasındaki bölümü onarım..

Dikkat! TEM Otoyolu 25 Kasıma Kadar Kapalı

TEM otoyolunun İstanbul yönü Adapazarı Gişeleri-İzmit Doğu Kavşağı arasındaki bölümü yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 25 Kasım’a kadar trafiğe kapatılacak.

TEM otoyolunun İstanbul yönü Adapazarı Gişeleri-İzmit Doğu Kavşağı arasındaki bölümü onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle bugünden itibaren 25 Kasım’a kadar Anadolu Otoyolu’nun (TEM) İstanbul yönü Adapazarı Gişeleri-İzmit Doğu Kavşağı arasındaki bölüm, onarım çalışmaları nedeniyle 25 Kasım’a kadar 07.30-17.30 saatlerinde ulaşıma kapalı olacak.

Otoyolun Ankara- İstanbul yönü Adapazarı-İzmit arasındaki bölümünün bugünden itibaren 25 Kasım’a kadar her gün 07.30-17.30 saatlerinde trafiğe kapatılacağı, ulaşımın D-100 karayolundan sağlanacağı ifade edildi. Açıklamada, gerekli tüm emniyet tedbirlerinin alınacağı belirtilerek, trafik işaretlemelerinin yapılacağı çalışmalar sırasında sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL