Politika

Dilovası AK Parti İlçe Başkanı Adayı Yasin TURAK’ tan Önemli Açıklama

Dilovası Ak Parti de yaklaşan kongre öncesi İlçe Başkanı Adayı Yasin Turak çalışmalarına son sürat devam ediyor. Bölge de ciddi bir destek gören Turak, Dilovası’nda halk ile mevcut yönetim arasında..

Dilovası AK Parti İlçe Başkanı Adayı Yasin TURAK’ tan Önemli Açıklama

Dilovası Ak Parti de yaklaşan kongre öncesi İlçe Başkanı Adayı Yasin Turak çalışmalarına son sürat devam ediyor. Bölge de ciddi bir destek gören Turak, Dilovası’nda halk ile mevcut yönetim arasında ki kopukluğu gidermek için katılımcı bir ekip ile çalışarak tekrardan çözüm üreten ve yerinde durmayan bir Ak Parti teşkilatı kuracaklarını her ortamda dile getiriyor.

‘YÖNETILEN DEĞİL, HALK İLE YÖNETEN BİR TEŞKİLAT İÇİN’
Dilovası Ak Parti İlçe Başkanı Adayı Yasin Turak yaptığı açıklamada şunları söyledi ‘Biz Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogan’ın ümmet için ve tüm mazlumlar için vermiş olduğu bu kutlu sevdaya, Her zaman bir nefer gibi mücadelemizi vermeye devam ettik. Parrimin bir çok önemli kademelerinde çalışarak, zorlu seçimlerde başarılar gördük. Parti içerisinde ve dışarıda sahsimin ilçe başkanı olması için gelen baskılara kayıtsız kalamadim. Partimizin Kurucusu Sn. Cumhurbaskanimizin her zaman söylediği gibi ‘halkin sözü üzerine başka söz yoktur’ düsturu ile bir yola girdik. 2011 de yaşadığımız İlçe başkanlığı seçimlerinde de Dilovası Halkının, Ak Partiye gönül vermiş delegenin ve üyenin teveccuhunu kazanmış ve büyük bir kısmının desteği ile bir yola girmiştim. Aynı desteği ve aynı heyecanı yine görüyorum. Maalesef mevcut Parti İlçe Başkanımız ve Yönetimine Dilovası halkı ciddi bir şekilde tepkili olduğunu üzülerek görüyorum. Büyüyen ve Gelişen bir Türkiye nin önüne kesen Dünya güçlerine karşı dimdik mücadele gösteren Sn. Cumhurbaskanimizin bu çaba ve gayretine, kendi çıkar ve siyasi hırsları ile ihanet edenler mutlaka bu partinin koltuklarını işgal etmemelidir.

7 Haziran Genel seçimlerinde mevcut ilçe yönetimi halktan nasıl kopuk bir hareket te olduğunu aldığı sonuç ile gördük. Metal yorgunluk artık üst seviyeye çıkmış vaziyette, Değişimin şart olduğu Partimizin bütün kademelerinde ve tabanda artık sözlü olarak ta konuşuluyor. Dilovası halkinin istediği gibi, çözüm üreten, Belediye ile barışık, kendi çıkarlarını halkın çıkarları üzerinde görmeyen ve yerinde durmayan sorunlara koşan bir yönetim için çalışıyoruz. 2011 İlçe Başkanlığı seçiminde yaşadığımız haksızlık sonrası üzülen partililerimizi halen dünkü gibi hafizalarimda canlanıyor. Ben yola çiktiklarimin bir daha üzülmeyecegini bildiğim için ve yaptığım görüşmeler sonrası tekrardan bu halkın önüne çıkarak destek bekliyorum, ve çok şükür bu desteğin fazlasını da bu halktan alıyorum. İnşallah bu kongremiz Adil bir şekilde, önce Dilovasmiza, Kocaeli’mize ve Tüm Türkiye’ye Hayırlı olur.’ Diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL