28 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 127.651
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.209
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 76
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.511
Genel Güncel Politika

Dilovası CHP’de Kerem Aydemir Yeniden Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi Dilovası İlçe Örgütü’nün kongresi bugün gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren Kerem Aydemir, güven tazeledi. 61 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 12 ilçe yöneticisi ve 5..

Dilovası CHP’de Kerem Aydemir Yeniden Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi Dilovası İlçe Örgütü’nün kongresi bugün gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren Kerem Aydemir, güven tazeledi. 61 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 12 ilçe yöneticisi ve 5 il delegesi belirlendi. Kongrenin divan kurulu Bozkurt Uslu, Osman Sudan ve İhsan Nuri Özgül’den oluştu. Partililerin ilgi gösterdiği kongrede güven tazeleyen Kerem Aydemir, tüm delegelere ve katılımcılara teşekkür etti. Yönetim kurulunda bir dönem Haradze lakabı ile ün salan ve uzun süre kimliğini gizleyen Alp Yılmazkaraosmanoğlu ismi dikkat çekti.

İŞTE KEREM AYDEMİR’İN LİSTESİ

Yönetim Kurulu: İsmail Hakkı Bülbül, Gökalp Erenoğlu, Cesim Sarıbuğa, İlhan Özlü, İbrahim Susam, Tuğba Büyükberber, Musa Gökdağ, Engin Oktay, Aydın Karadağ, Fethi Aras, İhsan Nuri Özgül, Alp Yılmazkaraosmanoğlu (Haradze).

İl delegeleri: Kerem Aydemir, Ercan Dalkılıç, Salih Gün, Gökalp Erenoğlu, İsmail Hakkı Bülbül.

 

(Emrah Dursun /Dilovası Haber)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.