Güncel Manşetler Politika

Dilovası’nda Ak Partili Başkan İstifa Etti

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya istifa etti. Kaya istifasını kendisine ait sosyal medya hesabından duyurarak iş sebebleri yüzünden istifa etmek durumunda olduğunu açıkladı İşte Kaya’nın sosyal..

Dilovası’nda Ak Partili Başkan İstifa Etti

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya istifa etti. Kaya istifasını kendisine ait sosyal medya hesabından duyurarak iş sebebleri yüzünden istifa etmek durumunda olduğunu açıkladı

İşte Kaya’nın sosyal medya hesabında yaptığı o yazılı açıklama;

“Geçirmiş olduğumuz 7 Haziran ve 1 Kasım Genel Seçimleri, 15 Temmuz hain darbe süreci, Referandum süreci ve İlçe kongremizi şahsim ve yönetici kardeşlerim adına kendimize yakışır bir şekilde üzerimize düşenin fazlasıyla icraa ettiğimize inancım tamdır. Ve bugün itibari ile Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevimi şahsî nedenlerimden dolayı, Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımız’dan gerekli müsadeyi isteyerek görevimi bırakmış bulunmaktayım. Sabahlara kadar kar, yağmur, çamur demeden bir kuru ekmeğe bile talip olmadan sırtlarında bayrak taşıyan, yatağında ateşler içinde yatan bebeğini bırakıp bizimle gecenin geç saatlerine kadar seçim beyannameleri dağıtan kardeşlerimin emeği hiç bir zaman karşılıksız kalmayacaktır. Yarın bu davaya çaycı bile lazım olsa, yine koşacak olan baharını yaşayan bu gençler olacaktır. Ben bu süreç içerisinde kalbini kırdığım, üzdüğüm kim var ise büyüğüm, küçüğüm, kardeşim ve arkadaşlarım hakkını helal etsinler. Daha güzel yarınlar bizlerin olacaktır…”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL