Güncel Manşetler

Dilovası’nda sokaklara parke çalışmaları devam ediyor

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım Ekipleri, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Dilovası Belediyesi Fen İşleri Yol Yapım Ekipleri tarafından, ilçenin Kayapınar Mahallesi Eynerce..

Dilovası’nda sokaklara parke çalışmaları devam ediyor
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım Ekipleri, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
172739_ekran-alintisi
 Dilovası Belediyesi Fen İşleri Yol Yapım Ekipleri tarafından, ilçenin Kayapınar Mahallesi Eynerce Deresi Servi Sokağa parke çalışmaları yapılıyor. Toplam 600 metre uzunluğunda 7 metre genişliğindeki sokak güzergâhında kot farkından dolayı da 300 metre uzunluğunda ve bir buçuk ile yer yer iki buçuk metre yüksekliğinde hem yolun üst kısmında hem de alt kısmında istinat duvarları geçtiğimiz yıl yapılmıştı. Toplam 2800 metre parke yola 700 metre de bordür döşemesi yapımı hızla devam ediyor.
Belediye Başkanı Ali Toltar, “Dilovası, ülkemizin birçok ilçesine örnek olma yolunda hızla ilerliyor. Üst yapının bittiği yerleri hepimiz görüyoruz.
Hizmetlerimize her alanda olduğu gibi üst yapıda da devam ediyoruz. Bu sokağımızda da alt yapı tamamen tamamlanıp ve parke çalışmasıyla halkımızın hizmetine sunduk. Çalışmalarımızın halkımızın beklentileri doğrultusunda sürekli  artarak devam etmesiyle inşallah daha yaşanabilir bir Dilovası’nı birlikte oluşturacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL