Güncel Manşetler

Dilovası’nın ilk oteli açıldı!

Dilovası’nda geniş bir kesim tarafından tanınan Şenol ve Salih Aksu kardeşler tarafından hizmete giren Aksu Business Otel önceki gün gürkemli bir açılışla hizmete girdi. Dilovası’nın ilk oteli olan Aksu Business..

Dilovası’nın ilk oteli açıldı!
Dilovası’nda geniş bir kesim tarafından tanınan Şenol ve Salih Aksu kardeşler tarafından hizmete giren Aksu Business Otel önceki gün gürkemli bir açılışla hizmete girdi.
Dilovası’nın ilk oteli olan Aksu Business Otel’in açılışı önceki gün Mimar Sinan Mahallesi Bağdat Caddesi’nde gerçekleşti. Açılışa AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, İl Yönetim Kurulu üyesi İsmail Demir, AK Parti eski İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, GENÇSİAD Başkanı Lokman Kılıç, Marmara Metal Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Öner, 154 Kooperatif Başkanı Osman Akbulut ve başkan yardımcısı Mevlüt Kaya, Dilovası Belediyesi Meclis üyesi Ferdi Erdoğan ile çok sayıda işadamı vevatandaş katıldı.
BÜYÜK BİR MUTLULUK YAŞIYORUZ
Açılış kurdelesi kesimi öncesi konuşma yapan Aksu Business Otel’in sahibi Şenol Aksu “Aksu ailesi olarak sizleri aramızda görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocukluk ve gençlik yıllarımın geçtiği ve halen yaşamaktan büyük bir mutluluk duyduğum Dilovası’na bu oteli kazandırmanın sevincini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
ŞENOL AKSU, TEŞEKKÜR ETTİ
Bizi biz eden Dilovası’na hizmet etmek, ilçemizin gelişimine katkı sunmak hepimizin boynunun borcudur. Bu düşünceyle bizde karınca kararınca elimizden geldiğince birşeyler yapmak istedik ve bu tesisimizi değerli hemşerilerimizin hizmetine açtık. Hep beraber el ele vererek ilçemizin gelişimine kalkınmasına katkı sunmalıyız.”dedi. Aksu ayrıca açılışa katılan herkese teşekkür etti.
OTELİMİZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN 
Aksu’nun ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar “İlçemiz her geçen gün modern bir ilçe olma yolunda ilerlemektedir. Bu da yatırımcılarımızın işadamlarımızın açtıkları güzel tesislerle taçlandırılmaktadır. Bugün de burada ilçemizin ilk otalini ilçemizin yetiştirdiği başarılı genç kardeşlerimiz Şenol ve Salih Aksu kardeşler tarafından hizmete açmaktayız. İlçemize güzel katkılar sunacak olan otelin ilçemiz halkına ve sanayicilere hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.
İLÇEMİZİN GELİŞİMİNE KATKI SUNMAK HEPİMİZİN GÖREVİ
Açılışta son olarak konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ise yaptığı konuşmada “Dilovası’nda doğduk, burada büyüdük büyük bir olasılıkla da burada öleceğiz. Çocukluğumuz gençliğimiz burada geçti. Dilovası bizim için herşeydir. Onun için ilçemizin kalkınmasına gelişmesine katkı sunmak hepimizin görevidir.
İLÇEMİZDE ÖNEMLİ BiR EKSİKLİK GİDERİLDİ
AK Parti iktidarında 8 yılda ilçemiz güzel hizmetler aldı ve almaya devam ediyor. Eksikleri vardır ama bu eksikliklerin giderilmesi içinde hep birlikte çalışıyoruz. Bizler hizmete devam ederken ilçemiz insanlarının da kendilerini geliştirmeleri ilçesi için bişeyler yapmaları bizleri mutlu ediyor. Bizler misafirperver bir insanlarız. Dışardan gelen misafirlerimizi ev ortamında ağırlayabileceğimiz önemli bir otel eksikliğimiz vardı. bu eksikliği de ilçemizin yetiştirdiği genç kardeşlerimiz Şenol ve Salih Aksu kardeşler giderdiler. Daha önce oteli gezdim gerçekten oldukça güzel ve konforlu bir oteldir. Bu otelin hem Aksu kardeşlere bol ve bereketli kazançlar  getirmesini hemde ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.
KURDELEYİ HEP BİRLİKTE KESTİLER
Açılış konuşmalarının ardından Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Şenol Aksu ve beraberindekiler hep birlikte kurdeleyi kestiler. Kurdele kesimi sonrası misafirler oteli gezerken, çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL