Doğan,kazanan ülkemiz oldu

Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçim sonuçlarını değerlendiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kazanan ülkemiz, geleceğimiz ve tüm dünya mazlumları oldu dedi. Seçimde alınan sonucun milletin zaferi olduğunu belirten Başkan Doğan..

Doğan,kazanan ülkemiz oldu

Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçim sonuçlarını değerlendiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kazanan ülkemiz, geleceğimiz ve tüm dünya mazlumları oldu dedi.

Seçimde alınan sonucun milletin zaferi olduğunu belirten Başkan Doğan “biz AK Parti olarak her zaman halkımıza güvendik ve onların ferasetine, olayları detayıyla takip ettiğine inandık. Biz işimizi yaptık, çok çalıştık Çünkü bu seçim bir kişi ve parti seçiminin ötesinde bir ülkenin, milletin kaderini çizecek bir seçimiydi. Ülkemizin gelişmesini, yükselişini istemeyenler içteki ve dıştaki bütün güçlerini kullandılar.

Beklediğimiz Sonuç

Sonuçlar Kocaeli’de, İzmit’te bizim beklediğimiz çizgide oldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığı ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımızla ülkemiz daha güçlü şekilde çok daha ileriye yükselecek” şeklinde konuştu.

Görev süresi boyunda İzmit Belediyesi’nin herkesin belediyesi, kendisinin de herkesin belediye Başkanı olduğunu vurgulayan Doğan “belediye başkanlığım sürecinde diğer siyasi partili arkadaşlarımızı kendi kardeşimiz olarak gördüm. Çünkü biz herkesin belediyesi ve belediye başkanıyız. Hizmetlerimizde tamamen hak hukuk adalet ve eşitlik prensipleriyle çalıştık. Ama seçimler söz konusu olduğunda, ülkemizin, milletimizin, bayrağımızın kaderi söz konusu olduğunda Nevzat Doğan olarak her zaman tarafımı keskin olarak belli eden biriyim.

Ayak Basmadık Yer, Sıkmadık El Bırakmadık

Benim tarafım milletimin, ülkemin, İslam’ın tarafı dedim ve yola çıktım. Alnımın terini bu uğurda akıttım. Bize verilen görev yerinde, ayak basmadık yer, çalmadık kapı, sözlenmedik söz, sıkmadık el kalmaması için gayret ettik. Sokak sokak, mahalle mahalle sabahlara kadar il, ilçe teşkilatlarımızla, milletvekili adaylarımızla ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla çok güzel bir birliktelik ve uyum içerisinde çalıştık.

Mücadele Hakkın Batılla Olan Mücadelesiydi

Son gece ben çok rahat uyudum. Çünkü üzerimize düşeni fazlasıyla yaptık. Milletimizin bunu göreceğine, hakkın bunu takdir edeceğine inancım sonsuzdu. Çünkü bu mücadele hakkın batılla olan mücadelesiydi. Kazanan Türk milleti, gençlerimiz ve dünya mazlumları olmuştur.

Bu Ülke İçin Gerekirse Ölürüz

Bu mücadelede ben de bir asker, bir neferdim. Nasıl ki, Afrin’de, Fırat Kalkanı’nda, Çanakkale’de, Kurtuluş Savası’nda Mustafa Kemal Paşa’nın önderliğinde bu ülkenin askerleri cephede silahla ülkesinin geleceğini korumaya çalıştıysa bende siyasi cephede mücadelemi verdim. Ülkemizin geleceğiyle ilgili bir siyasi nefer olarak sesim kısılana dek pazarda da sokakta da bağırdım. Partimizin kurucularından biri olarak, bu ülkenin, bu bayrağın sevdalısı olarak benim sorumluluğum çok fazlaydı. Bu topraklarda doğmuş büyümüş ve bu günlere gelmiş biri olarak değil pazarlarda, sokaklarda bağırmak, alnımızın terini akıtmak, bu ülke için gerekirse ölürüz. İzmit, Kocaeli, tüm Türkiye geleceklerine sahip çıkmıştır. Yeni sistemimiz ve Başkanımız ülkemize, tüm dünya mazlumlarına hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL