Güncel Manşetler

Donanma Komutanı Tatlıoğlu’ndan Ziyaret

Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Donanma Komutanı olarak göreve başlayan Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Protokol ziyaretleri kapsamında Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeşi makamında..

Donanma Komutanı Tatlıoğlu’ndan Ziyaret

Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.

Donanma Komutanı olarak göreve başlayan Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Protokol ziyaretleri kapsamında Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeşi makamında ziyaret ederek baş başa bir süre görüştü.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Donanma Komutanı Koramiral Tatlıoğlu’na teşekkür eden Başkan Ellibeş, Değerli Komutanımızın kendisini Gölcük’lü olarak nitelendirmesi bizlere ayrı bir sevinç yaşattı, bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, görevinde başarılar temenni ediyorum dedi.

Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu’da “ Donanma personeli adına sizlere saygılar sevgiler getirdim. Gölcük’ün bir Donanma kenti olarak anılması bizim için ayrı bir gurur kaynağı. Benim çocuklarım Gölcük’te doğdular. Eşim Gölcük’te öğretmenlik yaptı, yani bizler Gölcüklüyüz. Gölcük’ün her geçen yıl daha iyiye doğru ilerlemesi,Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in doğru kararlar alarak Gölcük’e ve Gölcük Halkına en güzel şekilde hizmet ettiğini göstermektedir. Kendisini ve ekibini bu güzel hizmetleri hayata geçirmesinden dolayı kutluyor başarılar diliyorum dedi.

Donanma Komutanı Koramiral Tatlıoğlu ve Başkan Ellibeş karşılıklı olarak ziyaret anısına birbirlerine hediye verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL