Güncel Manşetler

Dr. Kunak Gebzelilerle GKM’de buluştu

Gebze Belediyesi’nin düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Dr. Feridun Kunak Gebzelilerle bir araya geldi. Kunak’ın “Sağlıklı Yaşam Anahtarınız” konulu seminerine Gebzelilerin ilgisi ve katılımı oldukça yoğun oldu. Gebze Belediyesi’nin düzenlediği kültür-sanat..

Dr. Kunak Gebzelilerle GKM’de buluştu

Gebze Belediyesi’nin düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Dr. Feridun Kunak Gebzelilerle bir araya geldi. Kunak’ın “Sağlıklı Yaşam Anahtarınız” konulu seminerine Gebzelilerin ilgisi ve katılımı oldukça yoğun oldu.

Gebze Belediyesi’nin düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Dr. Feridun Kunak Gebzelilerle bir araya geldi. Kunak’ın “Sağlıklı Yaşam Anahtarınız” konulu seminerine Gebzelilerin ilgisi ve katılımı oldukça yoğun oldu. Sağlıklı yaşam için beslenmenin ve egzersizin oldukça önemli olduğuna değinen Dr. Feridun Kunak, “Yediğimize içtiğimize dikkat edeceğiz, imkanlarımız doğrultusunda en faydalı olanı tüketmeye özen göstereceğiz.

KENDİNİZİ TANIYIN

Spor yapmayı unuttuk, egzersiz yapmayı unuttuk, bunu ihmal etmeyeceğiz. Hiç bir şey yapamıyorsak tempolu yürüyeceğiz. Bir insanın en iyi doktoru kendisidir. Kendinizi iyi tanıyacaksınız ve kendiniz için en iyi tedavinin ne olduğunu iyi bileceksiniz. Çünkü bir insana iyi gelen bir başkasına iyi gelmeyebilir. Kulaktan dolma bilgiler ile kendinizi tedavi etmeye çalışmayacaksınız. Kendini tanıyacaksın ve senin için iyi gelen besinleri tüketeceksin” dedi.

120 HASTAYI ÜCRETSİZ MUAYENE ETTİ

Dr. Feridun Kunak konferansın sonunda izleyicilerin şikayetleri doğrultusunda sorularını da cevaplandırdı önerilerde bulundu. Kunak ayrıca konferansın sonunda Kardelen Nikah Salonunda 120 hastayı muayene etti. Muayene ettiği hastaları tedavi yöntemleri doğrultusunda aydınlatan Dr. Kunak tavsiyeler de de bulunmayı ihmal etmedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL