Genel Güncel İzmit Manşetler Surmanset Yaşam

Ekipler 7/24 Hizmet Veriyor

İzmit Belediyesi Seferber Oldu İzmit’i etkisi altında alan şiddetli rüzgâr, kuvvetli yağış sonrası şehir genelinde ortaya çıkan olumsuzluklara anında müdahale eden İzmit Belediyesi ekipleri gün boyu seferber oldu. Belediyenin Zabıta,..

Ekipler 7/24 Hizmet Veriyor

İzmit Belediyesi Seferber Oldu

İzmit’i etkisi altında alan şiddetli rüzgâr, kuvvetli yağış sonrası şehir genelinde ortaya çıkan olumsuzluklara anında müdahale eden İzmit Belediyesi ekipleri gün boyu seferber oldu.

Belediyenin Zabıta, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir genelinde yürütülen çalışmalarla olası olumsuzlukların önüne geçilerek, vatandaşların imdadına yetişti.  Gerek Zabıta ekiplerinin kontrolleri, gerek vatandaşların belediye telefonlarına ihbarları, gerekse de  Whatsap iletişim hattı üzerinden yapılan bildirimlere anında müdahale eden belediye ekipleri vatandaşların mağduriyet yaşamaması için tüm sahadaydı.

Vatandaş Bildirdi, Yıkılan Ağaca Anında Müdahale

Şirintepe Mahallesi’nde ikamet eden bir vatandaşın yıkılan ve yıkılırken araçlara zarar veren ağaçla ilgili belediyeden yardım çağrısına hemen cevap veren Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yıkılan ağaca müdahale ederek  olumsuzluğu çözüme kavuşturdu.

Mazgallar Temizlendi

Yağış öncesi oluşan şiddetli rüzgâr sebebiyle dökülen ve mazgalları tıkayan yapraklara da müdahale eden Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,  tıkanan mazgalları temizleyerek oluşan su birikintilerini yok etti. Şehir genelinde yürütülen süpürme işlemiyle de  oluşabilecek  su birikintilerinin  önüne geçilmiş oldu.

Fen İşleri Müdürlüğü Teyakkuzda

Yağmur sonrası mahallerde oluşan toprak kayması ve çöküntü gibi olumsuzluklara anında müdahale eden Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri vatandaşlardan gelen ihbarlarla oluşabilecek mağduriyetlerin de önüne geçti.    Yağmur sebebiyle şehir genelinde yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarında oluşan olumsuzluklara da müdahale eden ekipler,gün boyunca yoğun çalıştı.

Ekipler 7/24 Hizmet Veriyor

Gün boyu süren yoğun yağış sebebiyle ekiplerin şehir genelinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, ekiplerin 7/24 görev başında olacaklarını belirterek, vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşaması halinde belediyeye ulaşarak yardım talebinde bulunabileceklerini söyledi.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL