Genel Güncel Manşetler Yaşam

Ellibeş Muhtarlarla Buluştu

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş “Şehir Buluşmaları ” programı kapsamında Mahalle ve Köy Muhtarları ile buluştu. Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcada gerçekleştirilen programa, Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Gölcük Muhtarlar..

Ellibeş Muhtarlarla Buluştu

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş “Şehir Buluşmaları ” programı kapsamında Mahalle ve Köy Muhtarları ile buluştu.

Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcada gerçekleştirilen programa, Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, Mahalle, Köy Muhtarları ve eşleri katıldılar.

Gölcük İçin, Gölcük’ün Geleceği İçin Her Zaman Bir Ve Beraber Olduk

Şehir Buluşmaları projesi kapsamında her hafta farklı kuruluşlar ile bir araya geldiklerini belirten Başkan Ellibeş, Ülke içerisinde nasıl ki birlik beraberliğe ihtiyacımız varsa, Gölcük özelinde de her zaman birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Hiçbir şekliyle farklı etnik yapıdan, bölgeden, siyasi partilere mensup olmamızdan kaynaklanan bir ayrışmayı ben şahsen kabul etmiyorum. Gölcük’te böyle bir ayrışmayı zaten kabul etmiyor, bunların hepsini elinin tersiyle itti. Gölcük için, Gölcük’ün geleceği için her zaman bir ve beraber oldu. İşte bu anlayış içerisinde sizlerle de bir araya gelmeyi arzu ettik. Şehirleşme anlamında ciddi mesafeler kat ettik. Tabi ki ilçemizde bazı sorunlar var bunları çözüme kavuşturmak adına bazı projeler üretiyoruz ve bu projelere kentsel dönüşüm ihtiyacımız söz konusu olduğuna göre bunu da ilave ederek bir takım çalışmalar içerisinde olduk. Bugün burada sizlere bu projelerimizden bahsedeceğiz. Katılımınızdan dolayı her birinize teşekkür ederim” dedi.

Projelerin Tanıtımı Yapıldı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Tarih Kooridoru projesi kapsamında yapımı tamamlanan, kent meydanları, Kazıklı Kervansaray, Yazlık Ilıcası, Örcün konağı ve son olarak yapımı son aşamaya gelen Değirmendere Yalı Evleri, Eriklitepe Tabiat Parkı, Otoparklar, Kent içi kuzey dolaşım yolu çalışmaları, Şehir içi trafik düzenlemesi, Yüzbaşılar kavşak düzenlemesi, Devlet Hastanesi Projesi, Hisareyn köprülü kavşak projesi, Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında Sanayi sitesi, Denizevler ve Gölcük Merkez çalışmaları, Değirmendere Başkomutan caddesi katlı otopark, pazaryeri ve sosyal-kültürel mekan projesi, Gözlementepe mesire alanına kule yapımı, Değirmendere marina projesi, Cumhuriyet parkı projesi gibi şehre değer katan çalışmalarına ilişkin slayt gösterimi eşliğinde değerlendirmelerde bulundu.

Program sonunda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in eşi Feriha Ellibeş ve Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral masaları tek tek gezerek muhtarlar eşlerine çiçek takdim ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL