Güncel

Emek Mahallesinde Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Çayırova Belediyesi’nin altyapı çalışmalarını tamamladığı Emek Mahallesi’nde, asfaltlama çalışmasına geçildi. Belediye ekipleri alt yapı çalışmaları tamamlanan asfalt ve kaldırımlarını yeniliyor. Hummalı çalışmalar yürüten ekipler, üst yapı sorununu kısa sürede çözmeyi..

Emek Mahallesinde Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Çayırova Belediyesi’nin altyapı çalışmalarını tamamladığı Emek Mahallesi’nde, asfaltlama çalışmasına geçildi. Belediye ekipleri alt yapı çalışmaları tamamlanan asfalt ve kaldırımlarını yeniliyor. Hummalı çalışmalar yürüten ekipler, üst yapı sorununu kısa sürede çözmeyi hedefliyor. İlk etapta bölgenin araç trafiğinde yaşanan sorunların çözümü için asfaltlama çalışması yapan ekipler ilerleyen süreçte kaldırım çalışmaları ile yaya trafiği için de sokakları daha güvenli hale getirecek. Çayırova Belediyesi’nin Emek Mahallesi 17, 18, 19 ve çevresindeki sokaklarda devam eden üst yapı ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Şevki Demirci, çalışmanın gidişatı hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Demirci; “Hedefimiz Yaşanılabilir Bir Emek Mahallesi Ortaya Çıkarmak”
Mahalle sakinleri tarafından büyük ilgi ile karşılanan Başkan Demirci, yaptığı değerlendirmede; Emek Mahallesinin geçmişten gelen alt ve üstyapı problemlerini çözme yolunda adım attıklarını söyledi. Emek Mahallesinin diğer mahallelerle geçmişten gelen farkını yaptıkları yatırımlarla ortadan kaldıracaklarını ifade etti. Yaşanan sorunların çözümü için tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışacaklarının altını çizen Başkan Demirci, Emek Mahallesinde bugün karşılaştığımız istenmeyen görüntüler tarih olacak. Belediye hizmetlerimizden tüm mahallelerimiz eşit oranda yararlanacak. 20 sokakta devam eden çalışmalar kapsamında 9956 ton PMT, 6355 ton binder asfalt kullanan ekiplerimiz 8492 m2 12738 metre kaldırım imalatı yapacak. İlerleyen günlerde çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmasıyla bambaşka bir Emek Mahallesi göreceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL