Güncel Manşetler

Emrah Bıkım Dünya Evine Girdi

Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisler Müdürü Emrah Bıkım dünya evine girdi. Çayırova’nın sevilen simalarından, Sosyal Tesisler Müdürü Emrah Bıkım önceki gün gerçekleşen düğün merasimi ile bekarlığa veda etti. Zeliha Bilgin ile hayatını..

Emrah Bıkım Dünya Evine Girdi

Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisler Müdürü Emrah Bıkım dünya evine girdi.

Çayırova’nın sevilen simalarından, Sosyal Tesisler Müdürü Emrah Bıkım önceki gün gerçekleşen düğün merasimi ile bekarlığa veda etti. Zeliha Bilgin ile hayatını birleştiren Bıkım’ın düğün merasimine bölge protokolü yoğun ilgi gösterdi. Akşam saatlerinde Salon Grand Toprak´ta gerçekleşen düğüne Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, KBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Gebze Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ile çok sayıda davetli katıldı.

Genç çiftin nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken, Cemil Yaman ve Şevki Demirci’de şahitliklerini yaptı. İş ve siyaset dünyasını bir araya getiren düğün merasiminde Bıkım ve Bilgin aileleri de misafirlerle yakından ilgilendi.

Bizde genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL